Walka rycerska czy pojedynek kowbojów – co wybrać na imprezę plenerową?

2020-06-13T21:38:20+00:0023 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje, Imprezy plenerowe|

Imprezy plenerowe mają często określoną tematykę przewodnią. Jest to spowodowane koniecznością wyboru odpowiednich atrakcji na takie przedsięwzięcie, ponieważ ilość ofert z atrakcjami zastosowanymi na zewnątrz jest tak duża, że warto wybrać temat, który nieco okroi zakres zaplanowanych atrakcji. Co zatem warto wybrać na imprezę plenerową o określonej tematyce?

Gdzie sprawdzi się walka rycerska, a gdzie pojedynek kowbojów?

Atrakcja jaką jest walka rycerska, i atrakcja jak pojedynek kowbojów, to dwie chętnie wybierane formy pokazów, które najlepiej sprawdzają się na imprezach plenerowych, szczególnie festynach czy imprezach masowych, realizowanych w przestrzeniach miejskich.  Obie atrakcje potrzebują bowiem większej ilości terenu, aby zaprezentować swoje możliwości pokazowe i umiejętności związane z jedną i drugą formą pokazu.

Walka rycerska sprawdzi się na wszystkich imprezach, które realizowane są w otoczeniu starodawnych lub odrestaurowanych budynków, i mają przekaz typowo miejski nawiązujący do dawnych lat. Mogą to być na przykład festiwale, imprezy plenerowe, które są formą jubileuszu, czy upamiętnienia jakiejś okrągłej rocznicy. Pojedynek kowbojów natomiast, to świetne rozwiązanie, na imprezy plenerowe powiązane tematem bajek, westernów, atrakcji związanych z końmi, łucznictwem, strzelaniem z łuku i z pistoletu, a także symulacją dojenia krowy. Najlepiej będą się prezentować właśnie w tych tematach, ponieważ będą spójne z ich przekazem.

Dlaczego warto wybrać taką atrakcje na imprezę plenerową?

Poza pokazami, atrakcje mogą zaoferować odbiorcom także możliwość samodzielnego poczucia się jak rycerz czy kowboj. Zorganizowanie konkursów czy zawodów z użyciem tych dwóch, oddalonych od siebie wizualnie i tematycznie atrakcji, to będzie świetna zabawa i zaangażowanie odbiorców w aktywniejsze spędzanie czasu w plenerze. Przebrania kowbojów i rycerzy mogą być także dodatkiem do atrakcji, dzięki którym będzie można wykonywać charakterystyczne zdjęcia do budki fotograficznej, czy na własny telefon komórkowy. Będzie to zatem świetna pamiątka z imprezy plenerowej, a także forma reklamy którą kolejnego dnia może przyciągnąć jeszcze większą ilość osób chcących wspólnie pobawić się z organizatorami wydarzenia.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE