Tor gokartowy – doskonała atrakcja na event w plenerze

2020-10-11T18:59:33+00:0006 października 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Jazda gokartami to bardzo ciekawa rozrywka, której nie każdy ma możliwość doświadczać często. Dlatego świetnym pomysłem jest przygotowanie atrakcji eventowej w takiej postaci, aby uczestnicy imprezy mieli okazję przejechać się gokartem doznając tym samym ogromnej frajdy. Taką atrakcję najlepiej zorganizować w ramach wydarzenia plenerowego. Co trzeba zrobić, aby skutecznie zorganizować taką atrakcję eventową?

Przygotowanie toru

Najważniejszą sprawą w organizacji takiej atrakcji na evencie plenerowym jest tor, po którym ludzi w gokartach będą mogli jeździć. Z czego przygotować taki tor? Najlepiej użyć do tego stare i zużyte opony. Stanowią one bezpieczną barierę oddzielającą tor od widzów, dzięki czemu w przypadku ewentualnego wjechania przez jednego z kierowców w bandę nie ma możliwości, aby wypadł z toru. Powinieneś zadbać o to, aby tor był skomplikowany, ale nie do przesady. Uczestnicy zabawy powinni potrafić przejechać tor, ale nie powinni też mieć za łatwo. Na pewno znajdziesz pod tym względem odpowiedni kompromis. Oczywiście, aby przygotować tor gokartowy, potrzebujesz rozległego placu. Dlatego w pierwszej kolejności zadbaj o to, aby Twój event plenerowy odbywał się w rozległej lokalizacji, która da ci pod tym katem pełen komfort i wygodę organizacyjną.

Wynajęcie gokartów

Drugą sprawą jest oczywiście wynajęcie profesjonalnych gokartów, którymi uczestnicy zabawy będą mogli jeździć. Na rynku są firmy, które mogą udostępnić swoje gokarty w razie takiej potrzeby, a więc nie powinno być pod tym względem większego problemu. Trzeba tylko pamiętać, że powinny o być pojazdy w pełni bezpieczne, a więc posiadające wszystkie możliwe zezwolenia i certyfikaty. Bezpieczeństwo uczestników eventu jest bowiem najważniejsze.

Obsługa atrakcji

Na samym końcu należy zadbać o ekipę ludzi, którzy będą czuwać nad przebiegiem atrakcji, a więc nad kolejką oczekujących na swój przejazd osób, a także nad bezpieczeństwem na torze. Wyszkolone osoby powinny zapobiegać nieprzewidzianym sytuacjom na torze i pomagać uczestnikom eventu w razie takie potrzeby. O ten i pozostałe elementy organizacyjne może zadbać nasza agencja eventowa. Sprawdź naszą ofertę!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE