Symulator dachowania – pomysł na event lub otwarcie salonu samochodowego

2020-06-03T21:02:45+00:0004 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Wypadki samochodowe, zdarzają się każdego dnia. Są spowodowane, nieumiejętnym dobieraniem prędkości do panujących warunków, brakiem znajomości przepisów drogowym lub zwykłą bezmyślnością kierowców. Warto zatem organizować imprezy, które uświadamiają gości, jak ważne jest zachowanie ostrożności w ruchu lądowym. Wielu kierowców zapomina o niebezpieczeństwu na drodze, najczęściej zdarza się to tym, którzy prawo jazdy posiadają już długo!

 

Otwarcie salonu samochodowego i sprzęt, który da do myślenia.

Nowy salon samochodowy przyciągnie, dużą ilość fanów motoryzacji. Każdy będzie chciał zobaczyć nowe modele samochodów. Podczas prezentacji, nowych pojazdów, możesz zaprosić gości do wzięcia udziału w dachowaniu samochodem. Takie przeżycie, na pewno da do myślenia kierowcą i pozwoli przeżyć wypadek, z którego w realnych warunkach mogliby nie wyjść cali.

Coraz częściej eventy, jubileusze i otwarcia, stawiają na tak zwane mądre atrakcje. Mają na celu uświadamiać gości w kwestiach o którym na co dzień zapominamy.

 

Dbajmy o nasze zdrowie i zdrowie bliskich.

Symulator dachowania, nie zajmuje dużo miejsca i jest kompaktowy w przewożeniu. Zmieści się nawet na niewielkich halach. Możliwe jest również usytuowanie symulatora na zewnątrz.

Symulator dachowania, można potraktować również jako ekstremalne wyzwanie!

Taka atrakcja świetne nada się podczas otwarć salonów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych lub podczas wykładów na temat bezpiecznej jazdy. Postaw na wyjątkową atrakcję i zaskocz uczestników! Symulator dachowania jest w stu procentach bezpieczną maszyną. Uczestnik symulacji jest zapięty w pasy bezpieczeństwa i specjalne mocowania. Dzięki temu, można przeżyć wypadek, bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu. Jedynym skutkiem ubocznym, mogą być chwilowe zawroty głowy, ale niesamowite przeżycia, na pewno są tego warte.

Symulator, dowieziemy na życzenie klienta, na terenie całej Polski. Pamiętaj również, aby odpowiednio szybko zarezerwować tę atrakcje! Wszelkie zamówienia, polecamy składać nawet na kilka 2-3 miesiące przed wydarzeniem.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE