Stand-uper na imprezie firmowej

2021-02-20T02:40:15+00:0023 lutego 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jedną z najprężniej rozwijających się form komedii jest stand-up. Zasada jest bardzo prosta: jedna osoba stoi i opowiada żarty, bardzo często nawiązując do swoich własnych, prawdziwych przeżyć, ale niekiedy także znacznie koloryzując. Swoją popularnością stand-up przebił w ostatnim czasie kabarety i święci coraz większe triumfy, zapełniając coraz większe sale, a nawet stadiony.

 

Impreza firmowa ze stand-upem

Od wielu lat istnieje opcja wynajęcia stand-upera na wesele, przyjęcie urodzinowe czy też na imprezę firmową. Dlaczego będzie to dobry pomysł? Przede wszystkim taka forma atrakcji będzie świetna dla rozluźnienia atmosfery oraz zbliżenia do siebie wszystkich pracowników. Nie ulega wątpliwości, że śmiech pozwala na nawiązywanie bliższych relacji oraz świadczy niejako o otwarciu się na innych. Jeśli dodać do tego nieco alkoholu, to wyjdzie naprawdę piorunujące połączenie, które może okazać się niezapomniane; po imprezie może się okazać, że niektórzy wręcz nawiązali ze sobą przyjaźnie! Nie ubiegając jednak faktów, możemy zapewnić, że zaproszenie stand-upera na imprezę firmową będzie świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza kiedy demografia firmy oscyluje w granicach 25-40 lat. Według badań właśnie w tym wieku jest znaczna większość fanów polskiego stand-upu.

 

Wynajmij stand-upera razem z nami!

Obecnie oferta jest niewyobrażalnie duża – w branży stale pojawiają się nowe nazwiska, które dzięki niezwykle kreatywnym żartom zdobywają niebagatelną popularność. Wybór może być trudny, więc zapewniamy pomoc! Nasza firma zorganizuje świetny event, na którym odbędzie się najlepszy występ stand-upowy, na jakim byli wszyscy obecni. Tego typu wydarzenie będzie można potem wspominać, dyskutować o nim, a także przywoływać w rozmowach zasłyszane podczas niego żarty. Korzyści jest mnóstwo, ale warto wspomnieć o najważniejszej z nich – niesamowicie dobrej zabawie, którą oferuje zatrudnienie stand-upera na imprezę. Koszty co prawda nie są małe, bo zaczynają się od około ośmiuset złotych za półgodzinny występ, ale z pewnością warto się nad tym zastanowić – tylko z naszą firmą! Z pewnością nikt obecny na sali nie będzie tego żałował.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE