Spróbuj swoich sił w graffiti – artystyczna atrakcja na event

2020-09-16T23:10:48+00:0020 września 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Organizujesz event, na którym pojawią się osoby z artystycznym zacięciem? A może przygotowujesz event dla dzieci, w których drzemią mali artyści? Bez względu na to, jacy goście pojawią się na Twoim evencie, mamy dla Ciebie propozycję atrakcji, która pozwoli uwolnić im kreatywność.

Największym zainteresowaniem na eventach cieszą się te atrakcje, w których goście mogą wziąć czynny udział. Najlepiej, gdy są one przy tym na tyle niespotykane, że ich realizacja na własną rękę jest znacznie utrudniona. Nietypowe, rzadko spotykane atrakcje przyciągają tłumy! Jedną z takich atrakcji jest szansa na spróbowanie swoich sił w graffiti.

Czas coś zmalować

Czy graffiti na imprezie oznacza niszczenie okolicznych budynków lub murów? W żadnym wypadku! Wszystko odbędzie się bez uszczerbku dla pobliskiego terenu i zabudowań. Na evencie pojawią się specjalnie przystosowane ścianki, które uczestnicy będą mogli pomalować w dowolny sposób. Miejsce wokół ścianek będzie oczywiście odpowiednio zabezpieczone.

Graffiti tworzy się za pomocą kolorowych sprayów. Uczestnicy mogą tworzyć dowolne wzory i kombinacje. Napisy, postacie z bajek, portrety, a nawet abstrakcje. Wszystkie chwyty dozwolone, w końcu chodzi o uwolnienie kreatywności!

Podczas zabawy ze sprayami niezwykle łatwo o pobrudzenie się. Nawet niewielki podmuch wiatru może sprawić, że spray zamiast na ściance, wyląduje na koszulce czy spodniach. Z tego względu osobom, które zechcą wziąć udział w tej atrakcji oferowane są stroje na przebranie.

Po skończeniu swoich dzieł, uczestnicy będą mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie na ich tle. Dzięki temu zachowają oni niezwykłe wspomnienia z tego wydarzenia na dłużej. Podczas eventu z graffiti w roli głównej możliwe jest także zorganizowanie konkursów z nagrodami.

Artystyczne atrakcje w Whatevent

Chcesz zapewnić uczestnikom swojego eventu prawdziwie artystyczne atrakcje i pozwolić im na upust kreatywności? Szansa na spróbowanie graffiti będzie strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się z nami, a dostarczymy na Twoją imprezę profesjonalne ścianki i spraye w kolorach tęczy. Zadbamy również o zabezpieczenie terenu i odzież ochronną dla gości. Świetna zabawa gwarantowana!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE