Spektakl lightshow na festynie

2020-06-12T17:29:57+00:0009 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Spektakl Light Show do połączenia laserów i tańca, w którym dominuje światło i różne jego układy. Wymaga często zaciemnionej oprawy otoczenia, aby efekt był widoczny i zaskakujący odbiorców. Festyny najczęściej są festynami rodzinnymi, które odbywają się w ciągu dnia. Można zaaranżować je w namiocie lub przedłużyć festyn do późnych godzin wieczornych, aby w finalnej godzinie zamknięcia festynu zaprezentować spektakl  Light Show.

Dlaczego warto skorzystać z pokazu Light Show?

Light Show pokazuje połączenie obrazów stworzonych przez światło np. diod i oświetlenia LED, które dzięki ludzkim układom przypominają pokazy ognia, ale z ogniem nie mają za wiele wspólnego. Prezentując pokaz światła w pełnej ciemności, często widać tylko wzory świetlne poruszające się jak samoistnie latające obiekty. Na pokazach, często osoby prezentujące światło w różnych konfiguracjach pomalowane są dodatkowymi farbami fluorescencyjnymi, jeżeli pokaz ma być połączeniem światła ledowego, laserów i efekt wizualny spowodowanych przez fluorescencję. Postacie osób mogą być całkowicie pomalowane na fluorescencyjne wzory i wyróżnić się wraz ze światłem, w którym manewrując układami, mogą także mieć w pełni czarny strój a rysunek będzie znajdował się na czarnym materiale i wyróżni się tylko swoim układem, nie pokazując postaci ludzkiej.  Czarny kolor wtopi się wizualnie w czarne tło i widoczne będzie jedynie oświetlenie znajdujące się na stroju. Wzory na strojach przy ciele zawodowców mogą być wykonane poprzez bodypainting, więc i efekt świetlny i finalny może być bardzo zbliżony do oryginału i stworzyć spektakularne rozwiązanie.

Dlaczego pokaz lightshow na festynie to dobry  pomysł?

Większość aktywności odbywa się w ciągu dnia, ale nie ogranicza to wydłużenia imprezy nawet do północy. Niektóre festyny wydłużają się bowiem samoistnie, nawet wtedy, kiedy ich finalny koniec miał nastąpić o 22:00. W okresie wiosennym i jesiennym festyn plenerowy  potrafi zaoferować swoim odbiorcom atrakcje świetlne także po 18:00 i do 21:00, ponieważ póki nie jest przestawiany czas z zimowego na letni, wieczorami szybko robi się ciemno,  mimo ciepłej pogody. Spektakl przyciąga uwagę dzieci i dorosłych, więc można wykonać w ciągu dnia specjalną salę lub namiot, w których zostaną zasłonięte wszystkie okna, namiot zostanie dodatkowo zaciemniony, bez podświetlenia, gdzie taki pokaz sprawdzi się, mimo tego, że będzie prezentowany w ciągu dnia.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE