Skok na bungee – solidna dawka adrenaliny na event

2020-09-16T22:31:58+00:0008 września 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Nie każdy event musi być spokojny czy utrzymany w wystawnym stylu. Czasem potrzebna jest odrobina szaleństwa. A nawet więcej niż tylko odrobina. Podpowiadamy, jaka atrakcja spowoduje skoki adrenaliny nawet u tych osób, dla których adrenalina jest motorem napędowym niezbędnym do życia. O czym mowa?

Skok na bungee to skok z dużej wysokości na elastycznej linie. Przyznaj, że jest to idealna atrakcja na szalone eventy! Piękne widoki, powiewy powietrza, zawrotna prędkość i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Trzy, dwa, jeden… Skacz!

Skok na bungee wywodzi się z wysp Pacyfiku. To tam rdzenni mieszkańcy Pentecost oddawali swoje pierwsze skoki. Trzeba przyznać, że pomysł takich skoków był strzałem w dziesiątkę – dziś skoki na bungee cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie.

W Polsce skoki na bungee organizowane są zwykle ze specjalnie przystosowanych do tego żurawi czy podnośników. Niektóre ze skoków oddawane są także z mostów. Na terenie kraju znajduje się kilka stałych miejsc, w których można spróbować skoku na bungee. Większość z nich znajduje się w dużych miastach, na przykład w Warszawie. Istnieją także firmy, które są w stanie zorganizować skoki na bungee w dowolnym miejscu w Polsce.

Przed przystąpieniem do skoku każdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Doświadczeni instruktorzy rozwieją wątpliwości i udzielą wskazówek, dzięki którym cały skok przebiegnie bez komplikacji.

Podczas skoku na bungee istnieje również możliwość nagrania filmu i wykonania zdjęć. Jest to dodatkowo płatna usługa, ale z pewnością warto z niej skorzystać. Film i zdjęcia będą wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego skoku.

Przed skokiem na bungee należy upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego oddania. Należą do nich między innymi choroby serca, choroby neurologiczne, urazy stawów czy kręgosłupa.

Bungee jumping z Whatevent

Masz ochotę na porządną dawkę adrenaliny? Zorganizujemy dla Ciebie i pozostałych uczestników event ze skokami na bungee w roli głównej. Oprócz tego zadbamy także o inne, nieco spokojniejsze atrakcje, aby dawka adrenaliny podczas eventu nie była zabójcza.

Gotowy do skoku? Skontaktuj się z nami i poczuj dreszczyk emocji!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE