Rzeźby w lodzie nawet latem

2020-06-13T22:48:49+00:0027 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Atrakcje eventowe często są uwiecznieniem danego przedsięwzięcia, ale także formą ekspresji i pauzy pomiędzy prelekcjami, konferencjami i szkoleniami, jakie odbywają się na evencie. Duża ilość atrakcji, pozwala uczestnikom mile spędzić czas przy wielogodzinnym słuchaniu, wypowiedzi, wykładów występujących na scenie osób, a także stać się podstawą do odebrania eventów w sposób atrakcyjny i warty uwagi.

Czym można zaskoczyć gości eventu?

Im bardziej wyszukane i oryginalne rozwiązania na atrakcje tym więcej osób będzie chciała uwiecznić na zdjęciach, a także opublikować w swoich social mediach co przenosić się będzie na dodatkową reklamę firm, które biorą udział w evencie.  Przedstawienie firmy i eventu z jak najlepszej strony, to także większa ufność odbiorców, zarówno tych będących na evencie jak i tych, którzy dowiedzą się o firmach w sieci i przekonanie do swojej oferty, produktów czy usług, co przyczyni się do zwiększenia ilości klientów. Takim zaskoczeniem będzie na pewno pokaz rzeźbienia w lodzie, tym bardziej jeżeli event będzie odbywał się w letnich porach roku, co jest sporym utrudnieniem dla zachowania lodowych rzeźb w oczekiwanej formie przez wiele godzin, w upale. Są jednak na to rozwiązania w postaci ochładzania wyrzeźbionego elementu. Można rzeźbę z lodu zaprezentować na scenie głównej lub wokół stoisk firm, które prezentują swoje produkty i usługi. Prezentacja może być także uzupełniona o możliwość tworzenia w lodzie przez osoby, które przybyły na event, co okaże się dodatkową atrakcją.

Dlaczego warto wykorzystać rzeźbienie w lodzie na evencie o każdej porze roku?

Lód zawsze potrafi zaskoczyć swoim efektem wizualnym a ten podświetlony i stworzony na oczach innych osób wzbudza zachwyt i zdumienie twórczości osoby, która potrafi w lodzie rzeźbić, i ulotności tej rzeźby, tak samo jak jest to w przypadku malowania piaskiem. Rzeźba z lodu ma ograniczony czas trwania, więc zobaczenie jak powstaje oraz jakie efekty można z niego uzyskać, pozwala na fotografowanie i filmowanie jej jak najszybciej od wykonania, aby zachować tą niezwykłą formę na dłużej. Efekt lodu to wspaniała wizytówka eventu, która zimą jest przewidywalna, a w lecie potrafi zaskoczyć i może być wykonana wewnątrz pomieszczenia z chłodzeniem punktowym.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE