Rajd drużynowy dla firmy na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego

/, Imprezy plenerowe/Rajd drużynowy dla firmy na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego

Rajd drużynowy dla firmy na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego

Spędzając większość czasu przy komputerach, za biurkami, niewiele mamy okazji, aby naprawdę poczuć prawdziwą więź z naturą i docenić jej piękno. Twoi pracownicy z pewnością też tego doświadczyli – są mniej efektywni i zmotywowani podczas zadań, a komunikacja grupowa się pogarsza? Pomyśl o nich – w ramach integracyjnego wyjścia firmowego proponujemy Ci rajd drużynowy, zorganizowany na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Ten niesamowity, chroniony rzecz jasna obszar, skrywa w sobie wiele tajemnic przyrody, wyjątkowych okazów fauny i flory, a także gęstą sieć szlaków pieszych oraz rowerowych. Cała ta gama dobroci natury może stać się świetnym przyczynkiem dla urządzenia niecodziennej formy integracji dla całej grupy firmowej, w której aktywizacja fizyczna oraz umacnianie sił zespołowych będą głównymi celami, a zarazem pozytywnymi konsekwencjami wydarzenia.

Rajd pieszy i rowerowy, czyli każdy gra według swoich preferencji

Nie musisz narzucać grupie jednego obowiązującego trybu przeprowadzenia rajdu. Wszystkim bardziej przekonanym do wędrówek pieszych, z dnia na dzień nie objawi się cudownych korzyści z jazdy na rowerze, bowiem obie aktywności posiadają mnóstwo zalet – niech każdy wybierze tę, jaka mu najbardziej odpowiada. Po dokonaniu takiego podziału na grupy: pieszą i rowerową, można zacząć planowanie rajdu i zadań czekających na uczestników po drodze. Wydarzenie ma mieć formę wyścigu prowadzącego z punktu A do punktu B – oczywiscie, rozegranego osobno wewnątrz dwóch oddzielnych zespołów (z nich wyłaniamy podzespoły biorące udział w rajdzie). Jak zatem według nas wyglądałby wstępny zarys takiego eventu dla Twojej firmy?

  • szczegółowe opracowanie tras rajdu: dla grupy pieszej może być to na przykład szlak czerwony, prowadzący od Osowej Góry do stacji Puszczykówko PKP, a dla rowerowej – startująca z Łęg Dębińskich i okrążająca “zielonym pierścieniem” tereny Parku,
  • zadania dla uczestników rajdu powinny być dokładnie oznaczone i jasno, klarownie brzmiące – ich tematyka powinna oscylować wokół wiedzy przyrodniczej, a także czasem polegać na zręczności fizycznej i sprawności w myśleniu – np. warunkiem przejścia bądź przejechania do dalszego etapu trasy rajdu ma być poprawne wykonanie łamigłówki logicznej,
  • uczestnicy są wspierani przez opiekunów, którzy służą swoją radą i pomocą na trasie,
  • na koniec rajdu wszyscy udają się na poczęstunek, a następnie wręczenie specjalnych nagród dla zwycięskich drużyn

Jeżeli uważasz, że powyższa propozycja to coś, co z pewnością zaktywizuje i zmobilizuje Twoją drużynę firmową, to serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu oraz podjęcia z nami współpracy. Wspólnymi siłami stworzymy projekt, który z pewnością przyniesie wiele satysfakcji Tobie i Twoim pracownikom.

By |2020-01-07T18:31:31+00:00Styczeń 12th, 2020|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|0 Comments
Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE