Postarzana impreza dla firmy

2020-04-26T15:09:29+00:0021 maja 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Czy można zrobić imprezę, w której udział wezmą tylko staruszkowie, ale nie wiekiem a wyglądem? W taki sposób można zrealizować imprezę tematyczną do swojego biznesu, czyli ucharakteryzować wszystkich uczestników w trakcie trwania imprezy i pokazać im, jak można wyglądać, kiedy zostaną dziadkami czy babciami. Pomocna będzie do tego charakteryzacja i zaaranżowanie otoczenia, które w jednej chwili zmieni swój współczesny wyraz we wnętrza w starym stylu.

Jakie przebrania przydadzą się na imprezę o tematyce starości?

Taką imprezę, mogą sugerować przebrania z dawnych lat, oparte na długich potężnych sukniach noszonych przez kobiety czy smokingach ubieranych przez mężczyzn, a mogą także sugerować przebrania cechujące się zniszczeniem, wiekiem i stanem użytkowania. Można także w pełni przebrać się za postaci, które będą miały maski babć, dziadków, Baba Jagi czy innych czarownic, ponieważ to również podkreśla i nawiązuje do tematyki  postarzanej. Warto skorzystać jednak z charakteryzacji, która jest najbardziej zbliżona do konkretnego człowieka i efektu finalnego, jaki może przynieść postarzenie jego twarzy. Chętni uczestnicy i organizatorzy poddając się takiej charakteryzacji będę mogli zobaczyć siebie na wiele lat do przodu.

Jak udekorować otoczenie na postarzaną imprezę?

Dekoracja otoczenia powinna odgrywać dużą rolę, ponieważ samo przebranie i pojawienie się we współczesnych nowoczesnych wnętrzach, nie będzie dawać takiego samego efektu finalnego, jak impreza tematyczna, w której dominuje otoczenie pełne starości. Nie trzeba od razu sprowadzać mebli z dawnych lat czy aranżować otoczenie dekoracjami, które mają typowo współczesną formę. Wystarczą do tego wielkoformatowe wydruki, które będą tłem imprezy przesłaniającej nowoczesną  architekturę, a także mogą to być dekoracje z wykorzystaniem palet drewnianych,  materiałów z lnu, płótna, juty, ponieważ to właśnie te materiały kiedyś królowały na salonach i w życiu, nie wyróżniając się specjalnie kolorystyką czy innymi rodzajami tkanin. Do realizacji przydatne będą również detale. Wykorzystanie antyków w postaci drobnych przedmiotów, a także cegła rozbiórkowa, z której można stworzyć podstawę stołu czy uzupełnienie aranżacji wnętrza w starym stylu. Kiedy impreza jest wykonana w plenerze, można całą tematyczną imprezę przenieść do słowiańskiej osady, gdzie nie potrzeba będzie samodzielnego aranżowania otoczenia, a drewniane chatki palisady czy średniowieczne stroje uzupełnią efekt postarzenia imprezy.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE