Pokaz pole dance w tle koncertu

2020-06-12T17:29:13+00:0009 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Pole Dance to inaczej taniec na rurze. Przeważnie kojarzony jest tylko z możliwością rozciągania organizmu i formy sportu skierowany do kobiet. Utrzymanie się na rurze i możliwości wykonania specjalnych układów, wyginanie ciała w konkretne wzory, nie należy  wcale do najłatwiejszych. Pole Dance to pokazy, które często organizowane są jako atrakcja do wydarzeń okolicznościowych. W mniejszym zakresie jest atrakcja na koncerty, ponieważ wydaje się, że nie można jej łączyć z różnego rodzaju muzyką. Układy powiązane są z muzyką bardzo stonowaną wymagającą dokładności niż zbytniej formy ruchu, więc każdy utwór sprawdzi się w kompozycji z pole dance.

Dlaczego warto zorganizować Pole Dance na koncercie?

No koncercie, główne atrakcje skupiają się na muzyce, ale przede wszystkim, otoczeniem muzyki są występy i pokazy taneczne, akrobacyjne czy pochodne, ponieważ można wykonywać je do dźwięków muzycznych. Taniec na rurze, jak sama nazwa wskazuje, to również taniec, więc pokazy taneczne, tańce na rurze, które składają się z więcej niż jednej osoby, będą świetnym uzupełnieniem do koncertu. Pojedyncza osoba na dużej scenie może być niewidoczna, w związku z czym, lepiej jest zaaranżować pokazy tańca na rurze w układach tanecznych z innymi osobami. Taki taniec zaprezentuje możliwości ludzkiego ciała, nie tylko z poziomu podłogi, ale także w powietrzu, oraz układy będą mogły być dostosowane do prezentowanej muzyki na koncercie, co dodatkowo będzie zaciekawiać publiczność.

Kiedy warto zaaranżować Pole Dance na koncercie?

Jest to taki rodzaj atrakcji, że może trwać na drugim planie koncertu, a układy mogą być dostosowane względem pojawiających się dźwięków i zmieniane na przemiennie poprzez poszczególne osoby. Finałem takiego pokazu tańca na rurze mogą być wspólne układy wszystkich tancerzy, aby zaprezentować finalny utwór i pokazać układy, w których choreografia była tworzona właśnie pod muzykę. Taka forma atrakcji może zachęcić do rozwijania pasji przez publiczność oraz pokazać, że taniec to także sztuka, która mimo swojej nietypowej formy zbliżonej bardziej do akrobacji, pozwala tworzyć naprawdę niezwykłe rzeczy. Jest to także dobra promocja koncertu, ponieważ koncert może być reklamowany wcześniej i promowany plakatem, który przedstawia postaci w tańcu na rurze, co zaciekawi osoby, które chcą na koncert przybyć.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE