Poczuj prędkość – elektryczne deskorolki na Twoją imprezę

2020-10-05T20:29:51+00:0030 września 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Zastanawiasz się, czym możesz uatrakcyjnić swoją imprezę? Co powiesz na to, by imprezę przenieść za próg lokalu czy klubu, a dokładniej na… chodnik? Jesteś ciekawy, o jakiej atrakcji mówimy? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Elektryczne deskorolki to jeden z najpopularniejszych gadżetów w ostatnim czasie. Jednym służą one jako środek transportu, dla innych są z kolei świetnym źródłem rozrywki. To właśnie w tej rozrywkowej formie chcemy je dziś przedstawić.

Gadżet, który skradnie serca Twoich gości

Wyobraź sobie, że możesz przemieszczać się z prędkością nawet 20 km/h. I to bez żadnego wysiłku! Po prostu stajesz i jedziesz. Czy to nie brzmi świetnie? Do tego ciekawy design, migające, kolorowe światła, a nawet… głośniki! Taka przejażdżka z pewnością na długo zostanie w pamięci!

Elektryczne deskorolki pozwolą na wyrwanie się z parkietu i spróbowanie zupełnie innej formy rozrywki. Jazda na elektrycznych deskorolkach wymaga nieco praktyki, jednak po kilku próbach wszystkim powinno udać się ruszyć. Kluczem do opanowania tej umiejętności jest odpowiednie ustawienie ciała. Po pierwszych udanych próbach czas włączyć ulubioną muzykę i ruszyć przed siebie!

Z pomocą elektrycznych deskorolek możesz również zorganizować na swojej imprezie wyścigi, a nawet tor przeszkód. Wyjście na prowadzenie czy wyminięcie pachołka na elektrycznej deskorolce nie należą do prostych zadań, szczególnie dla początkujących! Goście z pewnością chętnie spróbują swoich sił w tych konkurencjach. Urozmaiceniem mogą być nagrody czekające na uczestników na mecie.

Elektryczne deskorolki to doskonała atrakcja niemal na każdą imprezę – urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, a nawet rodzinne spotkania. Jesteśmy przekonani, że spodobają się one wszystkim gościom, i tym starszym, i młodszym.

Elektryczne deskorolki z Whatevent

Chcesz zapewnić swoim gościom przejażdżkę na elektrycznych deskorolkach? Skontaktuj się z nami, a dostarczymy na Twoją imprezę dowolną ilość najlepszej jakości deskorolek. Możesz również wybrać wzory, którymi będą one ozdobione – jednokolorowe, pasy, abstrakcje – to wszystko da się zrobić! Na życzenie zapewnimy także instruktora, który wprowadzi Ciebie i Twoich gości w tajniki jazdy na elektrycznych deskorolkach.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE