Otwarcie sklepu – event promocyjny

2020-11-17T01:19:52+00:0019 listopada 2020|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Otwarcie Twojego sklepu tuż tuż? Prawie wszystko jest już gotowe? W takim razie czas pomyśleć o dniu otwarcia. Jest to jeden z ważniejszych dni w Twoim biznesie. Dlaczego? Dzień otwarcia to ogromna szansa na rozreklamowanie Twojego biznesu.

Najgorsze dla biznesu jest to, by nikt o nim nie słyszał. To właśnie dlatego otwarcia sklepów odbywają się w tak huczny sposób. Dzięki temu nazwa nowo otwartego sklepu roznosi się niemal po całym mieście. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji atrakcji, które sprawią, że o otwarciu Twojego sklepu będą mówić jeszcze długo.

Atrakcje na otwarcie sklepu

Nie od dziś wiadomo, że to, co darmowe, przyciąga ludzi najbardziej. Z tego względu warto zainwestować w gadżety, które będą rozdawane klientom. Dzieciom z pewnością spodobają się kolorowe balony z logo firmy. Dla dorosłych proponujemy długopisy bądź modne ostatnio bawełniane torby na zakupy.

Możesz pokusić się także o zorganizowanie niewielkiego koncertu z okazji otwarcia sklepu. Muzyka, w szczególności w wykonaniu nieco bardziej znanych artystów, zawsze przyciąga tłumy ludzi. Scena, kolorowe światła, muzyka – gwarantujemy, że na takim otwarciu pojawi się więcej osób, niż mógłbyś się spodziewać.

Warto również ugościć pierwszych klientów drobnym poczęstunkiem. Jeśli obawiasz się, że catering wewnątrz sklepu będzie zbyt ryzykowny, możesz rozstawić stoły z przekąskami na zewnątrz. Słodkości ozdobione nazwą firmy z pewnością rozejdą się w mgnieniu oka.

Otwarcie sklepu to także doskonała okazja do zorganizowania pierwszych akcji promocyjnych. Mogą być to konkursy z nagrodami, specjalne rabaty dla pierwszych klientów czy karty stałego klienta, które w późniejszym okresie uprawnią do korzystnych zniżek.

Tak zorganizowane otwarcie sklepu z pewnością przyciągnie do niego tłumy!

Otwarcie sklepu z Whatevent

Otwarcie sklepu zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie do końca wiesz, jak zorganizować ten wielki dzień? Zostaw to nam! Zajmiemy się całym eventem za Ciebie. Dobierzemy odpowiednie atrakcje do branży, w której otwierasz swój biznes. Oczywiście z uwzględnieniem budżetu, który zechcesz przeznaczyć na tę imprezę oraz Twoich indywidualnych wymagań. Przytoczone atrakcje to tylko część tego, co jesteśmy w stanie zorganizować.

 

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie huczny start w biznesie!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE