Organizacja imprez dla dzieci

2020-01-07T18:23:52+00:0010 stycznia 2020|Agencja Eventowa, Imprezy dla dzieci|

Udana impreza dla dziecka dostarcza wielu pozytywnych emocji, dzięki czemu utrwala się w pamięci na długie lata. Przygotowane przez Naszych animatorów rozrywki zapewniają mnóstwo zabawy, jak również poprawiają kondycję i zmysł zdrowej rywalizacji. Natomiast nieszablonowe, różnego rodzaju atrakcje i warsztaty rozwijają kreatywność oraz sprawiają ogromną radość zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

Z nami stworzysz wyjątkową imprezę dla swojego dziecka

 Organizacją imprez – również dla najmłodszych – zajmujemy się od wielu lat. Zdobywaliśmy doświadczenie w prestiżowych hotelach jako animatorzy czasu wolnego. Oprócz tego skończyliśmy studia i szkolenia przygotowujące do tego zawodu. Poza ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi, połączyła Nas również wspólna pasja. Dzięki pomysłowości Naszej ekipy na twarzy Twojego dziecka z pewnością zagości szeroki uśmiech. Dodatkowym atutem jest fakt, że osoby z Naszego zespołu są bardzo charyzmatyczne i pełne energii. Praca z dziećmi sprawia im dużo przyjemności. Dowodem na to, że warto skorzystać z Naszych usług są również stali Klienci, którzy wracają i chętnie realizują kolejne imprezy z Naszą pomocą.

Nasza oferta obejmuje zarówno oryginalne rozgrywki na świeżym powietrzu, jak i zabawy połączone z tańcem i muzyką. Oprócz tego zapewniamy różnego rodzaju pokazy artystyczne wykonywane m.in.: przez magików, klaunów, szczudlarzy, połykaczy ognia. Dodatkowe atrakcje to spektakle teatralne, koncerty oraz występy kabaretów. Warte polecenia są również warsztaty, np. profesjonalnego malowania twarzy, eksperymentów chemicznych, tworzenia ciekawych kształtów z balonów, a nawet własnych mydełek. Imprezy realizujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania oraz budżet Klienta. Dopracowujemy je z dbałością o najdrobniejsze detale i dopasowujemy zarówno do starszych jak i najmłodszych dzieciaczków. Każda atrakcja, warsztat, czy też zabawa prowadzona przez Naszych animatorów jest na najwyższym poziomie. Mamy wiele scenariuszy imprez, które z przyjemnością dopasujemy do Twoich potrzeb oraz możliwości technicznych, czy też warunków pogodowych. Jesteśmy również otwarci na propozycje programowe wszystkich naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością przygotujemy dla Twojej pociechy niepowtarzalne i kreatywne atrakcje. Uśmiech dziecka i zachwyt w oczach rodziców to dla nas największa nagroda i satysfakcja.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE