Mobilny barman – smaczne drinki przygotowywane na miejscu

2020-05-26T21:47:49+00:0028 maja 2020|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Imprezy firmowe, okolicznościowe, śluby, eventy czy jubileusze, to miejsca, gdzie często pojawia się alkohol. Standardem na tego typu imprezach jest czysta wódka bądź wino. Jednak duża grupa osób, nie lubi pić czystej wódki, większość osób preferuje drinki, które są łagodniejsze w smaku, a do tego mogą ładnie wyglądać.

Mobilny barman, to osoba, która jest w stanie pojawić się na Twojej imprezie na terenie całej Polski. Będzie serwować przepyszne drinki dla uczestników wydarzenia, drinki będą wzbudzać zachwyt nie tylko smakiem, ale i swoim wyglądem. Każdy znajdzie coś dla siebie bowiem nasi barmani, potrafią wpasować się nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Nie martw się o miejsce czy lokalizację

W lokalu, w którym postanowiłeś/postanowiłaś wynająć na imprezę, nie ma baru i obawiasz się, że barman nie będzie mógł pracować? Nie martw się! Nasi barmani posiadają mobilne bary, których wielkość można dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu.

Jakie drinki oferują barmani?

Listę drinków ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Możesz przeprowadzić krótki wywiad z swoimi przyszłymi gośćmi, aby dowiedzieć się w jakich smakach gustują. Jednak, jeśli nie masz na to czasu, nasi mobilni barmani, na pewno sobie poradzą. Są w stanie na miejscu przygotować wiele smaków, tak aby zadowolić każdego.

Pokaz barmański

Barman na imprezie, równa się, niesamowite show! Bez pokazu barmańskiego nie może się obejść. Barmani, nie tylko są wirtuozami napojów, są również świetnymi tancerzami, a ich partnerkami są butelki! Na życzenie klienta, można zamówić pokaz barmański, na którym barman przedstawi, jak potrafi zaszaleć z butelkami i przygotować świetne drinki w niekonwencjonalny sposób. Jedną z ciekawszych atrakcji są płonące napoje. Musisz to zobaczyć!

Impreza z dziećmi

Jeżeli na imprezie będą znajdować się również dzieci, nasi barmani chętnie przygotują również menu dla najmłodszych. Bezalkoholowe drinki to dla nas żaden problem! Będą równie kolorowe i smaczne jak te dla nieco starszych.

Z mobilnym barmanem zabawa na pewno będzie udana!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE