Lot w kosmos – wynajem scenografii, która zachwyci każdego

2020-06-03T20:54:24+00:0002 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Scenografia, Wynajem sprzętu|

Eventy charakteryzują się wkładem dużej ilości pracy. Przede wszystkim musi być bezpiecznie i interesująco. Dzieciaki bardzo szybko się nudzą i próbują zabawy na własną rękę, co czasem może spowodować wiele problemów.

Jeśli event jest organizowany np. z okazji dnia dziecka, ciężko jest zapanować nad dużą grupą dzieci, które jeszcze nie zdążyły się poznać. Dlatego warto organizować imprezy tematyczne dla najmłodszych. Dzięki imprezą tematycznym młode osoby będą wiedziały czego się spodziewać po przybyciu na event, a tym samym zapewnimy zdążą przygotować się jeszcze w domu.

 

Scenografia, która przeniesie uczestników w nieznane

Które dziecko, nie marzyło o podróży w kosmos? Zwiedzanie, tak odległej galaktyki, dla niejednego malucha, jest niesamowicie fascynujące. Dlatego my chcemy z okazji dnia dziecka, umożliwić urwisom „lot w kosmos”. Scenografia, którą rozłożymy, będzie do złudzenia przypominała kosmiczną otchłań. Nie zabraknie również realistycznej rakiety, w której to, dzieciaki będą mogły zrobić sobie pamiątkowe fotografie. Nad głowami uczestników imprezy zwisną planety i astronauci penetrujący kosmos. Nie może zabraknąć również kosmitów! Takie wizualne wrażenia zaciekawią każdego, nawet opiekunów!

 

Scenografia, która bawi i uczy

Zabawa również może rozwijać, nasza scenografia to nie tylko kolorowe fotografie, dzięki niej, mali goście, będą mogli poznać planety, dowiedzieć się jak daleko Ziemia znajduje się od Słoncza, ile dzień trwa na Jowiszu oraz ile czasu zajmuje lot w kosmos. Warto rozwijać dzieci, poprzez zabawę, dzięki temu łatwiej przyswajają wiedzę. Na życzenie naszych klientów, możemy udostępnić wirtualnego astronautę, który będzie opowiadał ciekawostki o kosmosie. Takie atrakcje na długo zapadną w pamięci dzieciaków.

 

Gdzie można użyć kosmicznej scenografii?

Nasze scenografie nadają się do różnych miejsc, były wykorzystywane już, w centach handlowych, bawialniach dla dzieci, szkołach, przedszkolach, a nawet w plenerze. Scenografię, możemy dowieść do każdego miejsca w Polsce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nie czaj! Napisz do nas już dziś. Wspólnie uzgodnimy odpowiedni termin i szczegóły eventu.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE