Lampiony na podsumowanie bankietu

2020-05-16T13:33:01+00:0025 maja 2020|Agencja Eventowa, Bankiety|

Bankiet jako podsumowaniem innej okoliczności i ekskluzywnego spotkania, na którym serwowane są wykwintne dania i poczęstunek, są także podsumowaniem dnia imprezy po jakiej bankiet został zrealizowany. Może to być wyjazd integracyjny czy spotkanie po koncercie, wystąpieniu w teatrze, więc aby efekt finalny takiego bankietu był interesujący, warto zorganizować latające lampiony, które uczestnicy bankietu wypuszczą do nieba na sam koniec spotkania.

Dlaczego warto zorganizować latające lampiony?

Efekt latających lampionów zawsze zdumiewa dużą ilość osób, a ich wypuszczenie w powietrze jest bardzo proste i wymaga jedynie dużej precyzji przy utrzymaniu lampionu, zanim pofrunie do nieba. Podpalenie kostki, która jest przymocowana do lampionu wymaga cierpliwości, ponieważ zbyt późne wypuszczenie zatrzyma lampion przy ziemi. Kiedy lampion nie wypełni się odpowiednią ilością gorącego powietrza, nie uniesie się do góry. Kiedy za szybko zacznie spalać kostkę będzie obniżać lot zamiast go podwyższyć. Warto zatem zapalić lampion i postawić go na ziemi, aby sam uniósł się do nieba. Latające lampiony przyciągają uwagę i są często wybierane na różne okoliczności, ponieważ efekt finalny i romantyczna sceneria są także piękną bazę pod zdjęcia pamiątkowe. Latające lampiony są biodegradowalne, w związku z czym nie ma obaw, że wypuszcza się w świat materiały, które następnie zanieczyszczą środowisko. Wypuszczone lampiony przyciągną uwagę osób oddalonych od wydarzenia, więc inni będą poszukiwać informacji, aby dowiedzieć się z jakiej okazji lampiony zostały wypuszczony do nieba. Może być to zatem reklama firmy i bankietu, szczególnie wtedy, kiedy na każdym lampionie umieści się logo np. w postaci zrobienia pieczątki i odbicia jej na materiale jakim jest lampion. Efekt jest tym większy, im większa jest grupa uczestników imprezy.

Rodzaje lampionów

Dostępne na rynku lampiony mogą być kolorowe lub białe, posiadać formę serca lub podłużnych kolumn. Najczęściej wybierane są te, które przypominają kształt latających balonów, ponieważ najlepiej unoszą się do nieba. Interesująco prezentują się także serca. Rozświetlenie nieba setkami świetlistych serc naprawdę robi ogromne wrażenie. Efekt finalny jest nieprzewidywalny, a kiedy bankiet organizowany jest nad wodą, odbicia lampionów w tafli wody i uniesienie się ich nad niebem, to możliwość stworzenia wspaniałych zdjęć i filmów, które staną się przyszłą reklamą dla biznesu.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE