Koło fortuny, w którym każdy może brać udział

2020-06-12T17:37:34+00:0006 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Programy telewizyjne są często inspiracją do stworzenia atrakcji na eventy firmowe czy eventy dla dzieci. Takimi inspiracjami jest na przykład koło fortuny. Dawne jak i współczesne Koło fortuny, to program rozrywkowy, w którym nawet osoby nie uczestniczące fizycznie, chętnie biorą udział. Zgadywanie haseł, przysłów, sloganów, czy innych treści, to świetna forma kalambur. Koło fortuny jak to wręcz skrót cytatu – fortuna kołem się toczy. Obrazuje możliwość zarobienia większych lub mniejszych pieniędzy, więc koło fortuny to typowy łut szczęścia.

Jak zorganizować koło fortuny na evencie?

Możliwość wypożyczenia wszystkich elementów potrzebnych do realizacji koła fortuny, pozwala zaprezentować taką formę na sali głównej, poprzez wprowadzenie atrakcji jako dodatek do prelekcji, a także wyznaczyć odpowiednie miejsca na pozostałych salach i pozwolić uczestnikom skorzystać z możliwości atrakcji we własnym czasie i według własnych chęci. Każdy uczestnik, kręcąc kołem 5 razy, ma możliwość wylosowania sum, które wpłyną na ostateczny wynik jaki przyniesie nagrodę. Koło fortuny na event przeważnie nie ma podstawy odgadywania haseł, jest jedynie formą kręcenie kołem. Można zatem na scenie głównej zaaranżować wstawki z jego udziałem, gdzie chętni uczestnicy wybrani z sali  co pewien czas zakręcą kołem, a na sam koniec eventu, wszystkie podsumowania osób biorących udział w konkursie, zostaną policzone i rozdane nagrody, dla osób, które uzyskały największą ilość punktów. Kiedy koło fortuny byłoby zaproponowane na osobnym stoisku można do niego dodać także możliwość zgadywania haseł powiązanych z tematyką eventu.

Rodzaje koła fortuny

W ofertach rynkowych dostępne są koła fortuny w klasycznej wersji, które ustawione na statywie umożliwiają kręcenie się koła wyszukującej odpowiedniej cyfry. Można jednak zauważyć, że wybór koła fortuny może mieć także formę ruletki, gdzie obstawia się numerację i kolor po kręceniu, a podstawa koła jest formą reklamy, gdzie w centralnym jego punkcie można umieścić logo firmy czy eventu. Dostępne są także koła fortuny nazywane inaczej kołem zagadek, a także koła nawiązujące do ochrony środowiska i odpadów. Można zatem na takim kole umieścić swoje hasła, cyfry, litery lub zadania i dostosować je do odpowiedniego eventu.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE