Integracja w Zakopanem

2021-01-07T17:03:34+00:0020 grudnia 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Zakopane, czyli stolica polskich gór. Powodów, dlaczego warto się tam wybrać, jest mnóstwo. Wyjazd firmowy w góry to doskonały pomysł! Cudowne krajobrazy, mnóstwo atrakcji i rzeczy do zwiedzenia  sprzyjają integracji. W podróżach organizowanych z firmy o to właśnie chodzi.

Dlaczego warto wybrać się do Zakopanego?

Przede wszystkim Zakopane to niesamowity klimat, wspaniała atmosfera. Możesz tam spotkać mnóstwo artystów, muzyków. Góralskie karczmy po prostu urzekają swoim urokiem. Z tych właśnie powodów wyjazd firmowy w polskie góry to doskonały pomysł.

Z jakich atrakcji możesz skorzystać, będąc w Zakopanem?

Oczywiście musisz iść na deptak w Zakopanem. Krupówki są doskonałym miejscem, które odwiedza bardzo dużo turystów. W wolnym czasie – również możesz tam się udać. Znajdziesz tam mnóstwo straganów z pamiątkami. Poza tym jest tam też dużo restauracji. Jeśli więc szukasz tam czegoś dobrego do zjedzenia – na pewno znajdziesz. Warto również odwiedzić Dolinę Kościeliską. Znajdują się tam przepiękne bramy skalne. Koniecznie też musisz iść na Gubałówkę. Jest to wzniesienie na Pogórzu Gubałowskim. Tam możesz dostać się kolejką. Jednak możesz również zdecydować się, iść pieszo. Piękne widoki gwarantowane! Wielka Krokiew to oczywiście kolejna rzecz, którą warto zobaczyć. Szczególnie polecana jest dla fanów narciarstwa. Dom do góry nogami to wspaniała atrakcja! Poczujesz się tak, jakbyś spacerował po suficie. Mocne doznania gwarantowane! Warto również zrobić wycieczkę nad Morskie Oko. Jeśli jesteś już w Zakopanem – wybierz się do Doliny Chochołowskiej. Możesz tam ujrzeć przepiękną polanę fioletowych krokusów.

Jedzenie w Zakopanem

W Zakopanem również możesz cieszyć się z pysznego jedzenia. Koniecznie, będąc tam – musisz spróbować lokalnego oscypka oraz wędzonych przysmaków. Góralski ser oczywiście możesz kupić na straganach. Miejscowe karczmy oferują również wyśmienite góralskie dania.

Tradycje góralskie

Będąc w Zakopanem, napotkasz się również na góralską gwarę. Każdy tam jest bardzo dumny ze swojego pochodzenia. Dlatego też wyjazd firmowy tam to doskonały pomysł. Dzięki niemu – zapoznasz się bliżej z góralską tradycją. Musisz również wiedzieć, że w Zakopanem  – domy, pensjonaty są wykonane przez snycerzy. Tyczy się to również mebli, przedmiotów użytkowych oraz rzeźb. Będziesz mógł na pewno ujrzeć tam również – prześliczne malunki. Górale przekazują swoją tradycję z pokolenia na pokolenie. Dlatego też ciągle jest ona żywa. Jednak nowoczesność również tam jest. Mieszkańcy o niej nie zapominają.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE