Impreza z księżniczkami Disneya dla dzieci w Toruniu

2021-01-07T17:03:37+00:0019 grudnia 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Disneyowskie księżniczki są wzorem dla małych dziewczynek i od najmłodszych lat pielęgnują w nich szlachetne wartości. Filmy i animacje produkcji Disneya są oglądane przez całe rodziny, a dzieci uwielbiają ich bohaterów, z którymi mogą w różnym stopniu się utożsamić. Dlatego organizacja imprezy z księżniczkami Disneya to doskonały pomysł na zabawienie najmłodszych. I wcale nie jest konieczny wyjazd do Disneylandu, by zorganizować udaną imprezę tego typu.

Atrakcje na imprezie z księżniczkami

Na imprezie z księżniczkami bardzo dobrze będzie wynająć animatorki przebrane za ulubione bohaterki dzieci. Zajmą one gości różnymi zabawami związanymi z motywem imprezy. Dzieciom można dać też czas na kolorowanie wizerunków księżniczek, a nawet na obejrzenie wspólnie jednego z filmów Disneya. Do innych ciekawych atrakcji zaliczyć można taniec z animatorkami oraz gry planszowe.

Dekoracje w stylu Disneya

Odpowiednia scenografia to połowa sukcesu. Dlatego warto zadbać o odpowiedni klimat, by dzieci mogły poczuć się jak w ulubionych filmach. Miejsce imprezy przekształć w pałac: umieść kufry z zabawkami, świeczniki, a na oknach zawieś długie zasłony. W tle może rozbrzmiewać disnejowska ścieżka dźwiękowa. Dzięki temu dzieci będą bawić się w iście królewskiej atmosferze.

Gdzie w Toruniu zorganizować imprezę dla dzieci?

Najlepszym miejscem na imprezę dla dzieci będzie sala zabaw. W Toruniu do najciekawszych należą między innymi Kinder Park, Stokropek oraz Ellmo. W miejscach tego typu już na starcie znaleźć można wiele ciekawych atrakcji, które można wzbogacić programem ułożonym we współpracy z animatorami.

Jeśli planujesz organizację imprezy dla dzieci, skontaktuj się z naszą agencją. Od wielu lat zajmujemy się organizacją eventów i chętnie weźmiemy pod opiekę również Twój. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór dekoracji i kostiumów idealnych dla motywu Twojej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE