Impreza w stylu mrocznym

/, Imprezy tematyczne/Impreza w stylu mrocznym

Impreza w stylu mrocznym

Każda okazja jest dobra, by zorganizować świetną, imprezę w mrocznym stylu. Atrakcje niczym wyjęte z krwawego horroru, czy magiczne przebrania to rzeczy, która spodobają się każdemu i nadadzą imprezie niepowtarzalnego charakteru oraz wymiaru. Jak ją zorganizować? Jakie atrakcje w mrocznym stylu zapewnić gościom? Za chwilę Ci w tym pomożemy.

Mroczne przebrania

Pobudźcie swoją kreatywność. Możecie ubrać się w czarne ciuchy, na twarzy narysować strugi krwi za pomocą szminki, czy rozmazać tusz na rzęsach, by wyglądać jeszcze bardziej mrocznie. Do tego świetnie sprawdzi się rozczochrana fryzura, podarte i „brudne” lub wymięte ciuchy. Postawcie również na efektowną biżuterię. Naszyjniki z kości, czy bransoletki z motywem czaszek będą idealne.

W co lubią bawić się duchy, wampiry i inne mroczne stwory?

Zabaw jest mnóstwo, poniżej przedstawiamy kilka najlepszych propozycji:

  • Chwytanie jabłek – jabłka wieszamy na sznurkach i musimy je zjeść bez użycia rąk. Żeby nie kusiły, możemy je związać sznurkiem.
  • Dzielimy się na dwie grupy. Jedna przebiera się w mumie, druga czeka w ciemnym pokoju. Ten, kogo nie uda się wystraszyć wygrywa.
  • Wróżenie z fusów.
  • Nawiedzony dom – dzielimy się na dwie grupy. Jedna zostaje przed domem, druga w środku ma za zadnie przygotować mieszkanie strachów. Wchodzi druga grupa i musi wykonywać różne mroczne polecenia nawiedzających duchów, by odzyskać spokój domu.
  • Magiczne eliksiry – każdy ma zadanie zrobić magiczny eliksir. Ten, który zadziała najlepiej (będzie najsmaczniejszy) wygrywa.

Mroczna scenografia

Postarajcie się o czarne zasłony na okna, sztuczne pająki na stołach, znicze z podgrzewaczami w środku, lampiony, plakaty z pajęczynami, sztuczne czaszki, świece i dymiące się kadzidła. Dzięki takim dodatkom i mrocznej muzyce, cała impreza będzie miała naprawdę mroczny klimat, zachęcający do zabaw i korzystania z atrakcji. Pamiętajcie również o dyniach, które są świetną ozdobą oraz czapkach czarownic i miotłach, które możecie wykorzystać do różnych zabaw i rozrywek.

By |2019-06-13T22:05:41+00:00Czerwiec 14th, 2019|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|0 Comments
Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE