Impreza w komediowym stylu

2020-08-15T13:07:37+00:0010 sierpnia 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Wśród gatunków filmowych komedie zajmują szczególne miejsce. Jednych bawią do łez, inni wręcz nie mogą ich znieść. Zaliczasz się do pierwszej grupy? W takim razie impreza w komediowym stylu na pewno przypadnie Ci do gustu.

Są takie komedie, które w szczególny sposób zapisały się na kartach filmowej historii. Należą do nich na przykład „Miś”, „Pół żartem, pół serio”, „Sami swoi” czy „Akademia policyjna”. Jeśli kojarzysz te tytuły to z pewnością właśnie się uśmiechnąłeś!

Daj się ponieść zabawie w komediowym stylu

Impreza w komediowym stylu nie musi ograniczać się do samego tańczenia na parkiecie. To również doskonała okazja do… robienia żartów! Szczególnie tych wprost zaczerpniętych z Twoich ulubionych filmów komediowych.

Co powiesz na wcielenie się w swojego ulubionego bohatera komediowego? Przebieranki mogą być świetną formą rozrywki – nie tylko dla dzieci! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również scenerię dopasować do tej z Twojego ulubionego filmu komediowego.

Repertuar na imprezę w komediowym stylu? Rzecz jasna z filmów komediowych – tych starszych, jak i nowszych. Oprócz tego radosne, żywiołowe piosenki, które sprawią, że parkiet wręcz zapłonie.

Dodatkowe atrakcje może zapewnić wodzirej. Zabawy w prawdziwie komediowym stylu przypadną do gustu każdemu fanowi komedii. Salwy śmiechu gwarantowane!

Whatevent – let’s have fun

Marzy Ci się impreza w komediowym stylu? Żaden problem. Przeniesiemy Cię do świata pełnego żartów i niekontrolowanych wybuchów śmiechu.

Imprezę zorganizujemy według Twoich wytycznych. Stworzymy dla Ciebie scenerię idealną do żartów albo odtworzymy scenerię z Twojego ulubionego filmu. Na życzenie możemy zorganizować także przebrania, peruki czy dodatkowe gadżety. Jeśli chcesz upodobnić się do swojego ulubionego bohatera z filmu komediowego, możemy zapewnić również profesjonalnego charakteryzatora. Zadbamy także o dobór odpowiedniego DJ-a, który zagra największe hity z kultowych komedii. Nie zabraknie również wodzireja, który porwie uczestników imprezy na parkiet, a przy tym rozbawi do łez. W końcu impreza w komediowym stylu bez dużej dawki śmiechu nie może się obejść!

Jesteś gotowy na szaloną imprezę i ból brzucha od śmiechu? Skontaktuj się z nami, czas zaszaleć!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE