Impreza tematyczna – wieczór szlachecki

2019-11-07T22:28:22+00:0026 listopada 2019|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Imprezy tematyczne to świetne rozwiązanie na wiele okazji. Możemy w ten sposób zorganizować wyjazd integracyjny, imprezę firmową, wieczór kawalerski bądź panieński czy po prostu wieczór bez konkretnej okazji. Motyw szlachecki to doskonałe rozwiązanie dla weteranów imprez tematycznych, ponieważ jest to temat mało popularny, niemniej jednak bardzo ciekawy.

Impreza tematyczna – wieczór szlachecki

Czasy szlacheckie to przede wszystkim wielkie wydarzenia bitewne i okres prawdziwych bohaterów. Wcielenie się w role wielkich postaci z XVII wieku i poczucie na własnej skórze smaku zwycięstwa i porażki to doskonały motyw przewodni imprezy.

Impreza tematyczna w klimacie wieczoru szlacheckiego powinna być organizowana w bardzo klimatycznym miejscu. Jeśli nie mamy możliwości wynajęcia takiego lokalu to musimy pomyśleć o wynajęci odpowiedniej scenerii. Przede wszystkim meble z długą historią, klimatyczne obrazu bohaterów z tego okresu czy stroje szlacheckie na manekinach to tylko nieliczne z ciekawych dekoracji. Budując taki wystrój i tworząc atmosferę tamtych lat musimy pamiętać o suto zastawionych stołach. Każda szlachecka biesiada to tańce i hulanki do białego rana, pojedynki między szlachcicami i bogato przystrojone sale.

Atmosfera panująca w tamtych czasach jest bardzo ciężka do odtworzenia. Jeśli chcemy odnieść sukces to powinniśmy pomyśleć o atrakcjach rodem z XVII wieku. Na takiej biesiadzie muszą pojawić się pokazy zapasów szlacheckich czy fechtunku szablą. W kwestii rozrywek dla gości warto uwzględnić szybki kurs tańców, pojedynki na szable oraz integracyjne konkursy z nagrodami.

Kolejną kwestią są stroje gości. Przygotujmy dla przybyłych kontusze i charakterystyczne pasy z tamtego okresu. Tematyczne przebrania wprowadzą intymną i iście szlachecką atmosferę. Tworząc scenerię w tym temacie musimy zadbać o każdy detal i bogaty wystrój. Jeśli nie czujemy się na siłach samodzielnie stworzyć taki świat to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Whatevent. Profesjonalny zespół zajmie się projektem i organizacją naszej imprezy tematycznej w stylu szlacheckim od A do Z. Duża doza doświadczenia oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to gwarancja jakości i zadowolenia Twoich gości.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE