Impreza o tematyce służb publicznych – jak zorganizować?

2020-04-26T15:16:22+00:0024 maja 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Poszukując inspiracji na imprezę tematyczną można natknąć się na bardzo popularne i kluczowe tematy, które są łatwo przewidywalne, np. tematy związane z przebraniami na bazie bajek czy filmów, a także strojów okazjonalnych jak Halloween czy Boże Narodzenie.  Co jednak kiedy tematyka imprezy ma podłoże bardzo z pozoru trudne do aranżacji? Taką inspiracją są na przykład tematy związane z policją, strażą pożarną, pogotowiem ratunkowym, strażą graniczną czy wszelkimi służbami mundurowymi.

Dla jakiej branży można zorganizować imprezę z tematyką służb publicznych?

Każda branża chętnie przebierze się za policjanta czy strażaka, ponieważ to jedyna okazja, w której można zobaczyć się w roli osoby pomagającej nieść pomoc światu. Co innego może jednak powiedzieć branża właśnie służb publicznych, która chciałaby chociaż na chwilę zrzucić swój codzienny strój i zdecydowanie bardziej pobawić się na imprezie tematycznej, o całkiem innym przekazie niż ich zawód.

Co poza strojami powinno znaleźć się na imprezie tematycznej dotyczącej służb mundurowych?

Poza strojami, które z łatwością można zdobyć w różnych wypożyczalniach, w tym stroje policyjne, wojskowe i strażaków, można zaaranżować otoczenie wszelkimi elementami o barwach, które ze służbami są powiązane. Warto taką imprezę zorganizować w plenerze, ponieważ wówczas można zaproponować więcej atrakcji, w których wezmą udział wszyscy uczestnicy spotkania. Tory przeszkód, skoki przez przeszkody, rywalizacja na strzelnicy, strzelanie z łuku, a nawet nauka maszerowania, pokazy służb mundurowych w prawdziwym wydaniu, czy zawody w strojach, w jakich na co dzień mundurowi muszą chodzić, to główne atrakcje, które mogą pojawić się na imprezie.

Atrakcje jakie mogą pojawić się na takim spotkaniu?

Imprezy można uzupełnić off road, mobilnymi torami gokartowymi, łucznictwem, organizacją paintballa, jazdą monster truckiem, wcześniej wspomnianą mobilną strzelnicą, obozem przetrwania dla miłośników survivalu i przygód, a także przejażdżką czołgiem czy wyjazdem i nagrodą za uczestnictwo w imprezie np. na obóz survivalowy po wojskowym torze przeszkód. Na takim spotkaniu można zamówić także wizytę Chucka Norrisa, przejażdżkę harleyem czy atrakcję jaką jest spacer po ogniu, dla tych bardziej odważnych.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE