Impreza dla fanów horrorów

2020-07-29T00:20:13+00:0028 lipca 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Horrory budują napięcie i przyśpieszają bicie naszego serca, wielu ludzi uwielbia ten gatunek filmu. Najwięksi fani horrorów, potrafią oglądać je całymi dniami pomimo niepokoju, który odczuwają podczas oglądania. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się za chwilę! Mroczny klimat, który stwarzają horrory, pokochało wiele osób, więc my postanowiliśmy przygotować dla Was niesamowity pomysł na imprezę tematyczną.

Impreza tematyczna dla fanów horrorów

Taką imprezę jesteśmy w stanie zorganizować dla klienta o każdej porze roku, nie tylko w Halloween. Przecież horrory można oglądać cały rok, więc imprezować w klimacie dobre kina również!

Scenografia

Scenografia powinna być niesamowicie mroczna, dlatego stawiamy na ciemne kolory z dodatkiem czerwieni. Zamiast uroczych bukietów, znajdziecie zakrwawione elementy ludzkich kończyn!

Jeżeli jednak jesteście fanami konkretnego filmu i macie ochotę na scenerię wyrwaną rodem z waszego ulubionego horroru, nie będzie dla nas problemem odtworzenie np. nawiedzonego domu czy kościoła. Podaj nam tylko tytuł, a my staniemy na wysokości zadania, aby jak najdokładniej odtworzyć miejsce akcji! To bardzo ekscytujące zadanie dla nas!

 Wypożyczenie strojów i charakteryzacja

Nie wiesz skąd wziąć przebranie na imprezę? W końcu to impreza tematyczna i warto przebrać się za aktorów lub po prostu stworzyć mroczną stylizację. Na prośbę klienta, dostarczymy również przebrania z najlepszych wypożyczalni strojów w Polsce! Dodatkowo istnieje możliwość na stworzenie realistycznych charakteryzacji, dzięki profesjonalnym charakteryzatorom!

Przekąski i desery

Jeżeli martwisz się, że sam nie dasz rady zorganizować jedzenia na imprezę, to również możesz powierzyć nam! Chętnie przygotujemy mroczny, ale wyśmienity catering. Bez problemu możemy przygotować, babeczki, które były podawane w Waszym ulubionym horrorze, lub stworzyć takie, które będą przerażająco smaczne! Ludzie oko z krwistą polewą? Żaden problem!

 Gdzie możemy zorganizować horror party?

Gdziekolwiek zachcesz! Przyjedziemy tam, gdzie klient sobie zażyczy. Nasza firma działa na terenie całej Polski.

Taka impreza na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Zaproszeni goście, którzy również podzielają miłość do przerażających filmów, na pewno będą zachwyceni. Jesteście gotowi przeżyć horror party? Jeżeli tak, to zapraszamy do kontaktu!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE