Goat Yoga – event firmowy w nowatorskim stylu

2020-05-26T21:32:54+00:0026 maja 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Szukasz pomysłu na wyjątkowy event, który zostanie w pamięcią pracowników, a dodatkowo, będzie oryginalną formą spędzenia czasu z zespołem? Jeśli Twoi pracownicy są aktywni nie tylko podczas pracy, ale i poza nią, nie boją się nowych wyzwań, to mamy dla Was idealny pomysł na event.

Praktyka jogi na świeżym powietrzu

Nie będzie to zwyczajna, nudna praktyka jogi, jaką już znasz. Podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu będą towarzyszyć Wam kozy, dokładniej 40 mały kóz. Będą kręcić się między ćwiczącymi, a czasem nawet wskoczą Wam na plecy! Śmiechu nie będzie końca, bo chodzi tutaj o dobrą zabawę. Goat Yoga to stosunkowo nowy pomysł na praktykę jogi. Przybył do Polski z Stanów, ponieważ tam osiągnął dużą popularność. W USA jogę z kozami ćwiczą indywidualnie lub całymi grupami.

Dlaczego by nie wykorzystać praktyki jako pomysł na event? W końcu eventy sportowe, są organizowane już od dawna. Taki pomysł na pewno zintegruje Twój zespół jeszcze bardziej, pozwoli się odprężyć i rozciągnąć zmęczone ciało w doborowym towarzystwie. Kozy to bardzo przyjazne i towarzyskie zwierzęta. Na pewno rozbawią nawet najtwardsze osoby! Cały trening jest prowadzony przez doświadczonych joginów. Zadbają, by nikomu nie stała się krzywda.

Dobroczynny wpływ jogi

Joga pomaga się zrelaksować, rozciągnąć ciało i zintegrować się z resztą praktykujących osób. W towarzystwie kóz, dostarczy dużą dawkę śmiechu.

Naturalne soki i koktajle

Oprócz samej praktyki jogi, wszyscy będą mogli nakarmić zwierzaki ich ulubionymi przysmakami, następnie rozpocznie się degustacja naturalnych koktajli i soków! Każdy z uczestników eventu, będzie mógł skomponować swój napój z ulubionych warzyw i owoców.
Taki aktywny event, połączony z dużą dawką witamin, na pewno spodoba się Twoim pracownikom.

Event, który zintegruje zespół i wesprze schronisko

Całe przedsięwzięcie ma na celu wspierać schroniska dla zwierząt. Dzięki organizacji eventu w takim miejscu, Twoja firma wesprze schronisko i zapewni pokarm na zimę dla kóz. Goat Yoga odbywa się na terenie Warszawy. Napisz do nas lub zadzwoń. Ustalimy wspólnie odpowiedni termin na jogowy event. Lekcja jogi jest dobierana pod umiejętności grupy. Jeśli nie jesteście zaawansowanymi joginami, nie musicie się niczym przejmować. Joga dla początkujących też jest ciekawa!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE