Firmowy spływ kajakowy – Czarna Hańcza

2020-09-16T23:09:00+00:0016 września 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Co powiesz na wyjazd firmowy w innej formie niż zwykle? Spływ kajakowy malowniczą rzeką, kontakt z naturą, bez luksusowych hoteli i udogodnień, a nawet z zalążkiem survivalu? To to, czego szukasz? W takim razie proponujemy firmowy spływ kajakowy Czarną Hańczą.

Spływy kajakowe to doskonała okazja do tego, by wyrwać się z dużego, zatłoczonego miasta i zapomnieć o służbowych obowiązkach. Wypoczynek na łonie natury, nawet aktywny, to doskonała forma relaksu i szansa na złapanie chwili oddechu od codzienności. Spływ kajakowy to także okazja do lepszego zintegrowania zespołu, szczególnie wtedy, gdy wszyscy pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, na przykład rozbijając namioty w lesie.

Spływ malowniczą rzeką

Czarna Hańcza to jedno z najpiękniejszych miejsc do organizowania spływów kajakowych. Obecnie znajduje się tam najpopularniejszy szlak kajakowy w całym kraju! Czarna Hańcza to najdłuższa rzeka znajdująca się na terenie Suwalszczyzny. Jej całkowita długość to 142 kilometry, w Polsce rozciąga się jej odcinek o długości 108 kilometrów, pozostała część płynie przez Białoruś.

Czarna Hańcza przepływa przez niezwykle malownicze tereny. Bieg Hańczy rozpoczyna się na Pojezierzu Wschodniosuwalskim. Znajdują się tam podmokłe doliny. W dalszej części rzeka ta przepływa przez Suwalski Park Krajobrazowy. Jest to najstarszy park krajobrazowy w Polsce. Powstał w 1976 roku. Niemal krystalicznie czysta rzeka i piękna roślinność Suwalskiego Parku Krajobrazowego z pewnością zostaną w pamięci na długo. Niewątpliwą atrakcją spływu Czarną Hańczą jest także przepływ przez najgłębsze polskie jezioro, czyli jezioro Hańcza. Dalsza część spływu to między innymi głazowisko Bachanowo. Jest to miejsce, w którym znajdują się głazy polodowcowe. Co ciekawe, jest to największe tego typu skupisko w całej Europie.

Spływ kajakowy poprzedzony będzie krótkim szkoleniem oraz zapoznaniem się z planem trasy. Podczas przepływu zaplanowane będą krótkie postoje, w trakcie których będzie można skosztować wyrobów lokalnej ludności, na przykład jagodzianek, a także dłuższe postoje na całonocny odpoczynek pod namiotami.

Czarna Hańcza z Whatevent

Ty i Twoi pracownicy potrzebujecie aktywnego wypoczynku pośród natury? Spływ kajakowy Czarną Hańczą to strzał w dziesiątkę. Zorganizujemy go dla Ciebie i Twojego zespołu, dbając o to, by nie zabrakło Wam pięknych widoków, a trasa była dopasowana do Waszych możliwości.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE