Firmowy bal bożonarodzeniowy z motywem baśniowego świata

2021-01-07T18:28:54+00:0021 grudnia 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Komu z nas nie czytano baśni Andersena, gdy był małym dzieckiem? W dużej mierze to one potrafiły kiedyś kształtować dziecięcą wyobraźnię, uczestniczyć w rozwoju duchowym i pogłębieniu wrażliwości młodego człowieka. Chcąc nieco sentymentalnie powrócić do tych czasów, a jednocześnie wesprzeć potrzebujące rodziny, proponujemy zorganizowanie charytatywnego balu bożonarodzeniowego z motywem baśni Andersena. Wyjątkowy charakter tego wydarzenia, rodzinna, ciepła atmosfera, a do tego świadomość działania w imię szczytnego celu – oto czynniki, które powinny przemawiać za uczestnictwem wszystkich pracowników zespołu w tym evencie. Okres świąteczny to moment, kiedy wiele osób nie jest w stanie przygotować dla swoich bliskich kolacji wigilijnej, brakuje im również pieniędzy na artykuły pierwszej potrzeby, ciepłą odzież czy obuwie. Pieniądze zebrane podczas balu mają trafić do tych rodzin. które zmagają się z dużymi problemami finansowymi i nie mogą pozwolić sobie na godne życie.

Andersen łączący pokolenia

Charytatywny bal ma w swoim założeniu być przede wszystkim wydarzeniem mocno określonym rodzinnie – dlatego wszyscy pracownicy mają możliwość zaproszenia swoich najbliższych. Dzieci czeka moc wielkich atrakcji, przygotowanych specjalnie z myślą o nich i zagospodarowaniu czasu, który ich rodzice spędzą na zabawie bądź aukcji charytatywnej. To doskonała okazja dla wszystkich najmłodszych, aby spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami z baśni Andersena – one również będą prowodyrami zajęć dla dzieci. Poniżej przedstawiamy listę kilku propozycji, które naszym zdaniem dobrze wpasują się w klimat organizowanego eventu i urozmaicą jego przebieg.

  • kącik zabaw dla dzieci, prowadzony przez animatorów, przebranych za postaci z Baśni Andersena: Brzydkie Kaczątko, Dziewczynkę z zapałkami, Księżniczkę na ziarnku grochu,
  • licytacja zabytkowych, starych wydań zbiorów baśni Andersena,
  • bankiet utrzymany w bardzo eleganckim stylu,
  • konkurs przedstawień teatralnych – adaptacji baśni Andersena dla dzieci,
  • wspólne tańce i zabawy balowe dzieci oraz dorosłych,
  • przekazanie wykonanych wspólnie przez rodziny pracowników paczek dla potrzebujących, zawierających najpotrzebniejsze artykuły

Jeżeli uważasz, że przedstawiona przez nas formuła bożonarodzeniowego balu charytatywnego z określonym motywem odpowiada Ci pod każdym względem, jak najszybciej zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w organizacji i zaplanowaniu każdego detalu, a ostateczny kształt wydarzenia dostosujemy do Twoich osobistych preferencji oraz życzeń specjalnych.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE