Festyny – jakie atrakcje sprawdzą się na nich najlepiej?

2020-09-16T23:09:20+00:0020 września 2020|Agencja Eventowa, Organizacja imprez|

Organizowanie festynów nie jest tak proste, jak początkowo mogłoby się wydawać. Choć nie są to bardzo wymagające eventy, i tak do załatwienia jest całe mnóstwo spraw. Odpowiednie miejsce, zespół, prowadzący – to tylko ułamek tego, z czym muszą mierzyć się organizatorzy. Nie bez znaczenia są również atrakcje. To właśnie na nich skupimy się w tym artykule.

Wyobraź sobie festyn, na którym nie ma żadnych atrakcji. Muzyka gra, kolorowe światła migoczą, ale… coś tu nie gra, prawda? Żadnych straganów, stoisk, konkursów. Jesteśmy przekonani, że opuściłbyś taki festyn w mgnieniu oka! Nic dziwnego, w końcu to właśnie poboczne atrakcje przyciągają na festyny tak wiele osób.

Najlepsze atrakcje na festyn

Pierwszą, niewątpliwie największą atrakcją na festyn jest zaproszenie gwiazdy większego formatu. Znane zespoły czy znani DJ-e zawsze przyciągają tłumy. Oprócz samej muzyki warto zadbać także o to, by między piosenkami pojawiały się różnego rodzaju konkursy z nagrodami, czy to dla dzieci, czy dla dorosłych.

Na festynie nie może zabraknąć również straganów z zabawkami dla dzieci czy rękodziełem wytwarzanym przez lokalnych artystów. Stoiska z jedzeniem i piciem to także kluczowy punkt tego typu imprez plenerowych. Dorośli z pewnością chętnie skosztują regionalnych potraw przygotowywanych według domowych receptur, dzieci z kolei najchętniej wezmą się za próbowanie najróżniejszych słodkości – lizaków, babeczek czy waty cukrowej w kolorach tęczy.

Jakie jeszcze atrakcje sprawdzą się na festynie? Przede wszystkim te dla najmłodszych. Mowa tu o dmuchańcach czy zajęciach z animatorami. Dmuchane place zabaw za każdym razem wywołują u dzieci taką samą radość, zarówno u tych starszych, jak i młodszych. Animatorzy z kolei zapewnią zabawę tym dzieciom, które zmęczą się skokami na trampolinie czy zjazdami ze zjeżdżalni.

Na festynach dobrze sprawdzają się również różnego rodzaju gry. Możesz pokusić się o wynajęcie stołu do piłkarzyków czy automatu siłowego do boksowania.

Moc atrakcji z Whatevent

Martwisz się, że na Twoim festynie zabraknie atrakcji? Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, by żaden z gości nie nudził się ani przez chwilę! Dobierzemy odpowiednie atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dobra zabawa do późnych godzin gwarantowana!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE