Event w podwodnym klimacie z nurkowaniem

2020-09-04T00:11:31+00:0008 września 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Eventy są różne – nie zawsze są to wystawne bankiety, na których elegancja i podniosły klimat grają pierwsze skrzypce. Eventy to także okazja do skorzystania z wyjątkowych atrakcji. Tym razem mamy dla Ciebie propozycję atrakcji, której uczestnicy eventu nie zapomną na długo, a może nawet do końca życia.

Co powiesz na to, aby na Twoim evencie… zanurkować? Nurkowanie nie jest zbyt popularną atrakcją na eventy, przez co za każdym razem wywołuje niemały zachwyt u uczestników takich imprez. Trudno się temu dziwić, na co dzień brakuje okazji do poznania wodnego świata od wewnątrz.

Zanurz się w głębinach

Nurkowanie w basenach i innych sztucznych zbiornikach nie jest tym samym, co zanurzenie się w podwodny, naturalny świat. Miękkie światło, cisza otaczająca z każdej strony, podwodna roślinność i zwierzęta zapewnią niezapomniane wrażenia.

Naszą propozycją na przeżycie podwodnej przygody na evencie jest zanurzenie się w Bałtyku – i to w zupełnie innym wydaniu. Mowa o nurkowaniu wrakowym, które jest doskonałą okazją nie tylko do tego, aby zobaczyć podwodny świat, ale także by poznać cząstkę historii.

Bałtyk wciąż skrywa w sobie ślady II Wojny Światowej. Obecnie znajduje się tam 40 wraków, które można zwiedzać zanurzając się pod wodą. Część z nich znajduje się na takich głębokościach, do których mogą zejść nawet początkujący płetwonurkowie. Jednym z takich okazów jest Groźny, rosyjski ścigacz okrętów podwodnych.

Przed nurkowaniem uczestnicy podwodnego eventu będą musieli przejść szkolenie, które uprawni ich do zanurzenia się w morskiej głębi. Podczas niego uczestnicy zostaną przygotowani przez doświadczonych płetwonurków, aby cała podwodna wyprawa przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Po szkoleniu pozostanie już tylko podziwianie morskiego piękna z zupełnie innej strony niż dotychczas, a także odkrywanie reliktów historii, które skrywa w sobie Bałtyk.

Event z podwodnymi atrakcjami zapewni niezapomniane przeżycia, dawkę adrenaliny, a także pozwoli na zobaczenie tego, czego z lądu nie sposób dostrzec.

Podwodny klimat z Whatevent

Chcesz poznać morską głębię i odkryć skrawek historii II Wojny Światowej? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie podwodny event z nurkowaniem wrakowym w roli głównej. Na życzenie zadbamy także o dodatkowe atrakcje, na przykład kolację połączoną z imprezą w prawdziwie nadmorskim klimacie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE