Event firmowy połączony z lekcją tańca brzucha

2020-06-13T22:57:13+00:0029 czerwca 2020|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Eventy firmowe zazwyczaj odbywają się w restauracjach. Polegają na zjedzeniu smacznego obiadu lub kolacji. Towarzyszy temu muzyka, czasem przemówienie szefa. Jeżeli znudziły Ci się standardowe pomysły na event i szukasz czegoś, co rozrusza Twoich pracowników, ale jednocześnie doprowadzi do śmiechu, to mamy dla Ciebie idealny pomysł.

Event z lekcją tańca.

Taniec brzucha, świetnie rozwija nasze mięśnie, ale kiedy robimy to pierwszy raz, możemy potraktować lekcję tańca jako świetną zabawę. Myślę, że każdy pracownik chciałby zobaczyć swojego szefa bujającego biodrami! Dystans do samego siebie to podstawa!

Lekcje z profesjonalną trenerką.

Pomimo tego, iż taneczny event ma być przede wszystkim dobrą zabawą, oddamy całą grupę w ręce profesjonalnej trenerki. Nawet podczas tańca należy zachować ostrożność i słuchać porad osoby, która zna się na rzeczy.

Jak taniec wpływa na człowieka?

Taniec rozwija nasze mięśnie i jednocześnie odpręża umysł. Kiedy pracujemy osiem godzin dziennie przy biurku, nasz organizm nie ma możliwości funkcjonować w odpowiedni sposób. Wiele osób, po pracy wraca do domu i znów zasiada na kanapie, oglądając telewizję. To nie jest najlepsza forma relaksu. Po każdej pracy, nawet jeśli czujemy się zmęczeni, powinniśmy rozruszać nasze ciało.
Każdy szef powinien być tego świadomy, że ruch jest ważny. Organizacja eventów, gdzie cały zespół będzie mógł poćwiczyć, a przy okazji dobrze się bawić jest idealnym pomysłem na zadbanie o zdrowie pracowników i jednocześnie na integrację.

Taniec brzucha, hip-hop, taniec towarzyski.
Jeżeli pomysł na taneczny event okaże się strzałem w dziesiątkę, warto kontynuować taką formę spędzania czasu z zespołem. Przy okazji kolejnego eventu, możecie wspólnie zdecydować się na inne rodzaje tańca. My staniemy na wysokości zadania i wszystko zorganizujemy! Jeżeli taniec brzucha nie jest zbyt atrakcyjny dla kadry pracowniczej, możecie od razu postawić na inny gatunek tańca. Na pewno wybierzemy dla Was najlepszego tancerza/tancerkę, który poprowadzi zajęcia podczas eventu.

W XXI wieku, możliwości na stworzenie niepowtarzalnego eventu, nie kończą się, a nasza firma ciągle to udowadnia. Zapraszamy również do zapoznania się z kolejnymi ciekawymi ofertami.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE