Event dla fanów motoryzacji + pokaz monster truck

2020-07-23T18:46:43+00:0025 lipca 2020|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Każdy fan motoryzacji, na pewno marzył o wzięciu udziału w pokazie monster truck. Ta atrakcja jest organizowana cyklicznie na terenie Warszawy. Nie oznacza to jednak, że tylko fani i firmy z Warszawy lub okolic mogą wziąć udział w evencie, gdzie główną atrakcją będzie pokaz możliwości ogromnych samochodów.

Zorganizujemy event i zarezerwujemy nocleg.

Jeżeli, chcecie wziąć udział w tym konkretnym evencie, jednak jesteście z daleka, chętnie zaplanujemy cały wyjazd, event oraz pokaz monster truck, za Was. Jedyne czego potrzebujemy to listy Waszych oczekiwań. Znajdziemy najbardziej dogodny nocleg, zaplanujemy imprezę firmową, a następnego dnia zaprosimy Was na niesamowite show w wykonaniu, naprawdę ciężkich samochodów. To nie tylko atrakcja dla mężczyzn, Panie też chętnie oglądają tak emocjonujący pokaz!

Nie ważne, z jakiej branży jesteście, nie tylko firmy, które zajmują się motoryzacją, mogą uczestniczyć w tym evencie. Wystarczy tylko, że macie ochotę zobaczyć na żywo pokaz monster truck!

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

Wyśmienita kolacja firmowa, będzie idealnym zakończeniem dnia pełnego emocji. Tutaj również to Wy decydujecie, na którą kuchnię tego dnia macie ochotę. My przejrzymy oferty, przeróżnych restauracji na terenie Warszawy i wybierzemy tę najlepszą. Ten wieczór będzie bardzo apetyczny.

Transport.

Zdajemy sobie sprawę, że będąc spoza Warszawy, ciężko będzie niektórym osobą dostać się na event. Chętnie, zajmiemy się kwestią transportu. Istnieje możliwość wynajęcia autokaru, który zabierze Was z umówionego miejsca w Waszym mieście, a następnie bezpiecznie przewiezie całą grupę do Warszawy.

Pokazy monster truck, odbywają się cyklicznie. Dlatego warto, zadzwonić lub napisać do nas nawet na kilka miesięcy przez planowanym eventem. Dzięki temu bez problemu będzie można zarezerwować, wejście na show dla licznej grupy.

Pamiętaj również, że jeżeli Twój zespół woli spędzić event w inny sposób, jesteśmy w stanie zorganizować go w zupełnie inny stylu. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami bowiem mamy ich mnóstwo. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Najważniejsze jednak jest to, że Ty nie musisz się niczym przejmować, wystarczy tylko, że wyrazisz chęć stworzenia niesamowite eventu!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE