Event dla branży kosmetycznej – torty, babeczki i inne słodkości

2020-05-26T21:35:46+00:0026 maja 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Wprowadzasz nową linię kosmetyków na rynek? Planujesz z tej okazji zorganizować event i zaprosić wiele osób, które są zainteresowane Twoją marką? Chętnie pomożemy Ci w wyjątkowy sposób zaprezentować nowy produkt. Oprawa eventu jest niesamowicie ważna, a my jesteśmy specjalistami od tworzenia imprez promocyjnych. Mówi się, że to jak zaprezentujemy swoją firmę podczas eventu, będzie miało kluczowy wpływ na sprzedaż w przyszłości. Nasza firma, organizuje firmowe eventy od lat, wiemy na co warto zwracać uwagę, aby impreza przypadła do gustu każdemu. Zaufaj nam i pozwól działać. Każdy pomysł, będziemy konsultować oczywiście z Tobą!

Tort, babeczki i inne słodkości…

To co zostanie podane w formie bufetu podczas eventu, jest kluczowe. Każdy kocha ładnie wyglądające przekąski i słodkości. Jesteśmy w stanie stworzyć ciasteczka, babeczki, a nawet tort w kolorach i kształtach kosmetyków, z powodu których tworzony jest event. Każdy wypiek, będzie wyglądał tak realistycznie, że ciężko będzie odróżnić krem, maseczki, balsamy od tych jadalnych.

Babeczki w kształcie kremu, piętrowy tort z wytłaczanym logo Twojej firmy, czy jadalna szminka? Dla nas to żaden problem. Zadbanie o takie detale, na pewno zachwyci Twoich gości i na długo zostanie w ich pamięci. Dodatkowo, wszystko będzie wyśmienite. Warto zachwycać swoich gości, dlatego nie można zapomnieć o napojach. Co powiesz na szampana w dokładnie takim samym flakonie, jak perfumy, które prezentujesz czy kawę zaserwowaną w filiżance z logo marki? Tak zorganizowany event, zostanie na językach zaproszonych na długo i to tylko w pozytywny sposób. Takie atrakcje są również idealnym obiektem do sfotografowania. Na pewno goście z chęcią, będą pozować do zdjęć z jadalnymi kosmetykami.

Zaufaj nam i oddaj event w nasze ręce. Wspólnie ustalimy listę jadalnych kosmetyków oraz słodkości w odpowiednich kolorach. Podczas tworzenia eventu, każdy szczegół, będziemy konsultować z Tobą, aby uzyskać stu procentowe zadowolenie. Cenimy sobie najwyższa jakość. Istnieje możliwość stworzenia, bezglutenowych słodkości- wedle uznania klienta.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE