Ekstremalny wyjazd firmowy – survival z dala od cywilizacji

2020-09-16T23:09:07+00:0017 września 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Twoi pracownicy spędzają długie godziny przy biurkach dopracowując kolejne projekty? Co powiesz na to, by zapewnić im wyjazd firmowy, podczas którego całkowicie oderwą się od pracy? Taki, podczas którego będą zdani tylko na siebie nawzajem, pośród głuszy, z dala od cywilizacji? Ekstremalny wypoczynek z solidną dawką adrenaliny gwarantowany!

Czy kiedykolwiek Ty i Twoi pracownicy zastanawialiście się jak poradzilibyście sobie w środku lasu, bez telefonów, dostępu do hotelu i innych udogodnień? Czas sprawdzić to w praktyce. Survival zapewni Wam niesamowite wrażenia i pozwoli sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Co czeka na Ciebie i Twój zespół w głębi lasu?

Szkoła przetrwania

Wyobraź sobie, że trafiasz do lasu. Nie widzisz prawie nic, wokół roztacza się pochłaniająca ciemność. W oddali słychać cichy szum drzew i… nic więcej. Nie masz pojęcia, jak się tam znalazłeś, ani gdzie jesteś. Nie wiesz, gdzie szukać wyjścia z lasu. Jedyne co masz, to Twój zespół. Tak właśnie rozpocznie się Wasza survivalowa przygoda.

Ten ekstremalny wyjazd firmowy będzie prawdziwą szkołą przetrwania. O wszystko będziesz musiał zadbać Ty i Twój zespół. Zamiast miękkich łóżek w hotelu ze SPA będziecie musieli zadbać o zbudowanie schronienia w lesie z tego, co w nim znajdziecie. Patyki, kawałki pni, mech – wszystko to może przerodzić się w Wasze miejsce nocnego wypoczynku.

Jedzenie również będzie różnić się od tych, które serwowane jest w najlepszych restauracjach. Tym razem będzie musiał wystarczyć Wam suchy prowiant przygotowany przed wyruszeniem do lasu.

Noce w lesie bywają naprawdę chłodne. Ty i Twój zespół będziecie musieli zadbać o to, by nie zmarznąć. Po kilku próbach w końcu powinno udać się wzniecić ogień. Ognisko wykorzystać można również do podgrzania jedzenia.

Co jeszcze czeka na Ciebie i Twoich pracowników? Nauka budowy broni ze znalezionych w lesie przedmiotów, a nawet pozyskiwania wody.

Survival to nie tylko moc wrażeń, ale także, a może przede wszystkim, okazja do tego, by pogłębić umiejętność współpracy w zespole.

Ekstremalny wypoczynek z Whatevent

Tobie i Twoim pracownikom marzy się wypoczynek w innej, ekstremalnej formie? Dobry wybór! Zorganizujemy dla Was prawdziwy survival z dala od cywilizacji. Czas na leśną przygodę dla wytrwałych!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE