Druk 3D – atrakcja na event

2020-11-17T01:21:08+00:0027 listopada 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Kończą Ci się pomysły na eventowe atrakcje? Szukasz czegoś nietypowego, co naprawdę zaskoczy Twoich gości? Chcesz, by goście mogli wziąć czynny udział w tej atrakcji, a nie jedynie stać z boku? Proponujemy pokaz druku 3D połączony z warsztatami.

Przyznaj – czy nie zastanawiło Cię nigdy działanie drukarek 3D? W końcu można za ich pomocą wydrukować niemal wszystko – modele, okulary, a nawet… protezę ręki! Pokaz druku 3D na żywo połączony z praktycznymi warsztatami z pewnością przybliży Ci działanie tej niezwykłej maszyny. Gotowy, by poznać tajniki druku 3D i spróbować w nim własnych sił?

Druk 3D – pokaz i warsztaty

Jak przebiegnie event, którego główną atrakcją będzie druk 3D? Na samym początku zaprezentowane zostaną sprzęty, czyli drukarki 3D. Doświadczeni specjaliści z tej branży wytłumaczą zasady ich działania. Po części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę, na początku w wydaniu profesjonalistów. Zaprezentują oni druk 3D na żywo. Istnieje możliwość dopasowania drukowanych elementów do tematyki eventu. Mogą być to śmieszne gadżety na wieczór kawalerski, modele samochodów na imprezie integracyjnej z branży motoryzacyjnej czy inne, dowolnie wybrane kształty.

Po pokazie przyjdzie również czas na spróbowanie własnych sił w druku 3D. Doświadczony zespół udzieli niezbędnych wskazówek i będzie służył pomocą na każdym etapie – od projektu aż po sam wydruk. Podczas warsztatów będzie możliwość, by spróbować druku 3D nie tylko za pomocą drukarek, ale także długopisów 3D. Tymi niepozornymi urządzeniami również można wyczarować niesamowite projekty!

Podczas eventów druku 3D nie zabraknie też konkursów dla gości, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Każdy z uczestników otrzyma również gadżet, oczywiście wydrukowany za pomocą drukarki 3D. Będzie to wspaniała pamiątka z tego wyjątkowego eventu.

Poznaj tajniki druku 3D z Whatevent

Chcesz poznać tajniki druku 3D i sprawdzić, czy to zajęcie dla Ciebie, a przy tym zaskoczyć znajomych lub współpracowników? Zorganizujemy dla Ciebie event, na którym wraz z pozostałymi uczestnikami poznacie druk 3D od podszewki i stworzycie swoje pierwszy projekty. Będzie to doskonała zabawa nie tylko dla Ciebie, ale i pozostałych uczestników imprezy.

Skontaktuj się z nami i przenieś swój event do niezwykłego świata druku 3D.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE