Drinki nie z tego świata – pokaz barmański na imprezę

2020-11-17T01:21:01+00:0026 listopada 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje, Pokazy|

Mało która impreza może obejść się bez alkoholu. Można jednak sprawić, by alkohol nie był jedynie zwyczajnym trunkiem, a stał się prawdziwą atrakcją dla Twoich gości. Taką, którą zapamiętają na długo. Mowa o pokazach barmańskich, które zachwycą nawet tych gości, którzy niekoniecznie przepadają za alkoholem! Jesteśmy przekonani, że kolorowe drinki skuszą wszystkich.

Barmani potrafią wyczarować prawdziwe alkoholowe cuda. A dla tych, którzy nie chcą bądź nie mogą pić – równie smaczne odpowiedniki drinków bez alkoholu. Już sam proces przygotowywania drinków podczas pokazu barmańskiego jest wyjątkowy. Sprawdź, co czeka Cię na imprezie, na której główną atrakcją będzie pokaz barmański.

Pokaz barmański – czym tak naprawdę jest?

Pokaz barmański to małe dzieło sztuki. Podczas pokazu nie brakuje tańców, żonglerki i sztuczek. A wszystko to… z butelkami alkoholu, kieliszkami i szklankami w rękach! Trzeba przyznać, że jest to niezwykle widowiskowe. Wszystko oczywiście odbywa się w rytm żywiołowej muzyki.

Pokaz to jednak nie tylko widowisko. Podczas jego trwania robione są najróżniejsze drinki dla gości. Całość nie trwa zbyt długo, aby po dłuższym czasie nie zanudzić gości. Zwykle jest to około 20-40 minut. Wykonane podczas pokazu drinki w kolorach tęczy przyciągną wzrok wszystkich uczestników imprezy, a ich smak wprawi w zachwyt!

Zakończenie pokazu barmańskiego zwykle odbywa się w równie widowiskowy sposób – w towarzystwie zimnych ogni lub pokazów pirotechnicznych!

Pokaz barmański można połączyć z wynajęciem drink baru. Po pokazie barmani zostaną na imprezie, by każdy gość miał szansę spróbować pysznych drinków. Każdy drink będzie przygotowywany na indywidualne życzenie. Gwarantujemy, że goście będą zachwyceni.

Pokaz barmański i drink bar – Whatevent

Chcesz zabrać swoich gości do świata kolorowych drinków o smakach z całego świata? Skontaktuj się z nami, a zadbamy o to, by na Twojej imprezie pojawili się najlepsi barmani. Ich pokaz barmański z pewnością wywoła efekt wow, a przygotowane przez nich drinki i cocktaile wręcz będą rozpływać się gościom w ustach! Drink bar będzie czynny przez całą imprezę tak, by drinków nie zabrakło żadnemu z gości.

Podaruj sobie i swoim gościom drinki nie z tego świata!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE