Dlaczego warto zatrudnić animatora na festyn?

2020-09-16T23:09:22+00:0021 września 2020|Agencja Eventowa, Organizacja imprez|

Festyny to imprezy plenerowe szczególnie lubiane przez dzieci. Cała masa atrakcji sprawia, że dzieci czują się tam jak ryba w wodzie. Jest to dla nich niebywała okazja do tego, by w końcu porządnie się wyszaleć. Dmuchańce, loterie, tory przeszkód, stragany z zabawkami – czasami to jednak za mało, by zapewnić dzieciom rozrywkę na cały wieczór. Co jeszcze możesz zrobić, by zapewnić najmłodszym uczestnikom festynu dobrą zabawę?

Wiadomym jest, że dzieci, choć energii mają naprawdę dużo, potrafią się bardzo szybko znudzić. Istnieje jednak sposób na to, by dzieciom nie zabrakło atrakcji przez cały czas trwania festynu. O dobrą zabawę podczas imprezy zadba profesjonalny animator.

Zabawa, nauka i sztuczki

Dlaczego proponujemy zatrudnienie animatora na festyn? Przede wszystkim dlatego, że jak nikt inny umie on zająć dzieci na długie godziny. Dzięki temu maluchom nie będzie się nudzić, a rodzice będą mieli chwilę dla siebie.

Zabawy z animatorami tu zupełnie inne zabawy niż te, w które bawią się dzieci na podwórku czy w domu. Nastawione są one na pokazanie dzieciom świata, wpojenie najważniejszych wartości, a nawet przekazanie nieco wiedzy, na przykład z dziedziny geografii czy matematyki. Jak wiadomo, nic nie jest skuteczniejsze niż nauka poprzez zabawę!

Jakich zabaw mogą spodziewać się najmłodsi goście na festynie? Biegi z balonikiem między kolanami niczym kangur, budowa zamku z kartonów, powtarzanie dźwięków wytwarzanych za pomocą różnych przedmiotów, na przykład butelek, kalambury, memo z alfabetem, literowe domino – to wszystko to tylko część atrakcji czekająca na dzieci podczas zabawy z animatorem.

Animatorzy mogą również zaprezentować dzieciom ciekawe sztuczki. Mogą być to pokazy ogromnych baniek mydlanych, układanie kształtów z dłoni, by odegrać teatrzyk cieni czy nawet magiczne sztuczki z użyciem kart lub czarodziejskiego kapelusza. Gwarantujemy, że dzieci nie będą mogły oderwać oczu i zechcą powtórzyć sztuczki prezentowane przez animatora.

Zapewnij dzieciom dobrą zabawę z Whatevent

Chcesz zapewnić najmłodszym uczestnikom festynu dobrą zabawę? Zatrudnienie animatora to strzał w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że żadne dziecko nie zazna nudy!

Poszukujesz animatora na swój festyn? Skontaktuj się z nami, a zatrudnimy dla Ciebie jednego z najlepszych animatorów w całej Polsce. Dzieci będą zachwycone!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE