Deszcz – główny temat imprezy

2020-04-26T15:18:13+00:0025 maja 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Deszcz to ważny element życia człowieka, i przypadłość atmosferyczna, na którą człowiek nie ma wpływu. Może być jednak świetnym przykładem do tworzenia imprezy w deszczowym temacie, chociaż tak niewiele imprez o tej tematyce została zrealizowana na rynku. Jest to zatem oryginalny pomysł, do którego można wybrać bardzo dużo dodatków.

Jak udekorować imprezę tematyczną opartą na deszczu?

Najlepszym elementem i najbardziej spektakularnym, jeżeli chodzi o efekty, jest zastosowanie kolorowych parasolek i umieszczenie ich na wysokości sufitu. Kiedy nie ma takiej możliwości, aby parasolki przymocować pod sufitem, można rozstawić je w różnych miejscach pomieszczenia, w którym organizowana jest impreza tematyczna. Parasolki mogą być rozłożone, co najlepiej będzie prezentować się na imprezie, ale także wisieć na różnych klamkach, ścianach, meblach w formie złożonej i rozłożonej. Jeżeli nie ma możliwości podwieszenia parasoli przy suficie, zastąpić można je balonami w kolorach jak najbardziej przezroczystych, granatowych lub białych, które połączone ze sobą będą prezentować niebo z chmurami. Balony muszą być wypełnione helem, aby unieść się do sufitu, a na ich zakończeniach, na drobnych nitkach, można umieścić na różnej wysokości imitacje kropli, w postaci wyciętego w papierze o metalicznym kolorze łezkowatego kształtu. Spowoduje to efekt wizualny jakby z nieba spadały krople deszczu. Warto w aranżacji zastosować również świetliste girlandy, a kiedy impreza odbywa się na zewnątrz, można umieścić na drzewach lub budynku światełka choinkowe w kształcie sopli lub meteorów, świecące się odcieniem błękitu, co będzie wizualnie dopasowane do tematyki deszczu. Do aranżacji deszczowej dobrze prezentują się również wszelkiego rodzaju kryształy lub kamienie kryształopodobne, przypominające wodę lub krople wody, a także poukładana w różnych miejscach wata, odnoszące się do chmur.  W otoczeniu pięknie prezentują się również świecące parasole czy balony z lampkami LED

Atrakcje i przygotowania stroju na imprezę w deszczu?

Uczestnicy imprezy mogą przyjść przebrani w płaszcze przeciwdeszczowe upięte w fantazyjny sposób, które dodadzą imprezowego looku. Świetnie sprawdzą się również kalosze oraz kurtki przeciwdeszczowe. Aby jednak imprezowiczem nie zrobiło się zbyt gorąco można stworzyć strój nawiązujący do deszczu np. wykonany z folii, tiulu czy charakteryzujący się wzorem parasoli, kropel czy chmur.  W  kwestii atrakcji, można zaproponować uczestnikom imprezy wspólne karaoke, gdzie będzie grała deszczowa piosenka oraz pokaz mobilnej fontanny, czy pokaz laserowy.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE