Autokarem na wyjazd firmowy – czyli impreza przed integracją

2020-04-25T16:59:35+00:0013 maja 2020|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Wyjazdy firmowe najczęściej organizowane są poza miastem, w którym znajduje się firma. Stąd też nazywane są wyjazdami firmowymi i integracyjnymi, ponieważ często pracownicy zmieniają miejsce noclegu i muszą do nowej przestrzeni dojechać samodzielnie lub poprzez organizację dojazdu przez firmę. Takie wyjazdy poza miastem, mają zapoznać się ze sobą pracownikom, integrować zespół, poznać nowe lokalizacje i miejsca, w których mogą wypocząć lub nauczyć się nowych rzeczy. Kiedy jednak wyjazd firmowy polega jedynie na spotkaniach w okolicy głównego miasta i trwa zaledwie 1 lub 2 dni, organizacja takiego wyjazdu może wyglądać zupełnie inaczej niż standardowe podróże w inne rejony kraju.

Czym jest impreza firmowa w autokarze?

W Polsce dostępne są autokary, które przystosowane są do imprez integracyjnych i okolicznościowych jak np. wieczorów kawalerskich, panieńskich, urodzin, jubileuszy firmowych, czy spotkań integracyjnych, zarówno w firmie jak i szkołach. Taki autokar charakteryzuje się świetną grafiką zewnętrzną, dekoracjami wewnątrz, interesującym oświetleniem, barem i możliwością puszczania muzyki. Tak charakterystyczna forma autokaru jest możliwa do wynajęcia na imprezy firmowe, jako możliwość dojazdu na spotkania integracyjne organizowane tuż po szkoleniach i konferencjach trwających w ciągu dnia.

Organizując imprezę integracyjną można dojechać do  miejsca jej przygotowanie właśnie autokarem z imprezami w środku. Taka atrakcja nie jest możliwa do przemieszczania się na dużej ilości kilometrów i szybkich trasach, ale podróż autokarem po mieście i dotarcie do bardziej odległych rejonów, gdzie jest organizowana impreza integracyjna, będzie trafionym punktem do rozpoczęcia dobrej zabawy, i poznania się pracowników ze sobą. Autokar może być także miejscem przeprowadzenia szkolenia, ponieważ nagłośnienie i muzyka skomponowane w środku lokomocji, pozwalają przeprowadzić szkolenie C lub krótką prelekcję w trakcie jazdy i zwiedzania miasta. Jest to zatem bardzo ciekawa forma, którą można zaskoczyć swoich pracowników, kadre zarządzająca, a nawet kontrahentów czy klientów. Impreza firmowa dotyczy spotkania właśnie z nimi. Podróż po mieście z klientami takim autokarem będzie dla nich zaskakującą niespodzianką.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE