Atrakcja dla podniebienia na event – degustacja win

2020-09-16T23:10:52+00:0019 września 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Organizujesz elegancki event? Szukasz atrakcji, która na długo zapadnie w pamięci Twoich gości? Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję atrakcji, która skradnie nie tylko serca uczestników eventu, ale także – a może przede wszystkim – ich kubki smakowe.

Tym razem nie jest to propozycja spróbowania kuchni molekularnej czy odbycia warsztatów kulinarnych pod okiem najznamienitszych szefów kuchni, a smakowa podróż po świecie najlepszych win. Jesteśmy przekonani, że podczas degustacji uda się zaskoczyć nawet największych miłośników tego trunku.

Wino – trunek uwielbiany na całym świecie

Wina to alkohole, które cenione są na całym świecie. Choć obecnie z produkcji wina słyną głównie Włosi czy Hiszpanie, to znakomitych trunków tego rodzaju nie brakuje również w pozostałych zakątkach świata. Czy wiesz, że wina produkowano już nawet 5500 lat p.n.e.? Świadczą o tym najstarsze zachowane świadectwa archeologiczne znalezione na terenie Iranu.

Degustacja win odbędzie się pod okiem profesjonalnego sommeliera. Jest to specjalista, który wina zna od podszewki. Miejsce produkcji, wykorzystane do wytworzenia szczepy winogron, bukiet smakowy, zapach, a nawet historia powstania danej winnicy – ani jedna z tych rzeczy nie stanowi dla niego tajemnicy. Sommelier to nie tylko znawca win, ale także doskonały doradca. Kilka zdań wystarczy mu, aby dobrać najlepsze wina dla każdego z uczestników eventu.

Jakich win będą mogli skosztować uczestnicy Twojego eventu? Podczas degustacji pojawią się między innymi najbardziej znane wina na świecie – krwistoczerwone Cabernet Sauvignon, Merlot o owocowym zabarwieniu, kwiatowo-owocowa mieszanka Pinot Noir, białe Chardonnay, słodkie Sauvignon Blanc czy musujący Riesling. Każde z nich zachwyci gości zupełnie innym, wyszukanym smakiem. Jesteśmy przekonani, że kubki smakowe uczestników eventu wręcz oszaleją!

Podróż po świecie win z Whatevent

Chcesz zabrać uczestników Twojego eventu na degustacyjną podróż po świecie win? Wyborny wybór! Zorganizujemy dla Ciebie spotkanie z jednym z najlepszych sommelierów w Polsce, podczas którego podniebienia gości zostaną wręcz rozpieszczone najrozmaitszymi smakami win uznanych na całym świecie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE